Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz piąty
fot. Instagram/m_wisniewski1972/kolaż mamotoja.pl

Michał Wiśniewski będzie miał piąte dziecko! Piąta żona artysty nie ukrywa ciąży

Muzyk jest obecnie w piątym związku małżeńskim. Para pobrała się kilka miesięcy temu. Niedługo powitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko.
Milena Oszczepalińska
Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz piąty
fot. Instagram/m_wisniewski1972/kolaż mamotoja.pl
Michał Wiśniewski, gwiazda zespołu Ich Troje, znowu zaskakuje. Jak donosi portal Pudelek, muzyk już wkrótce zostanie ojcem po raz piąty. Jego żona jest prawdopodobnie w 3-4 miesiącu ciąży. Co ciekawe, dla pary to będzie pierwsze wspólne dziecko, ale oboje są już rodzicami czworga.

Piąta żona Michała Wiśniewskiego jest w ciąży

Celebryta swoją obecną żonę poznał na portalu randkowym. Podobno dziewczyna na początku nie wiedziała, że ma do czynienia ze znanym muzykiem. Kilka miesięcy temu para pobrała się. Dla Michała Wiśniewskiego był to już piąty raz na ślubnym kobiercu. Teraz okazało się, że obecna żona, Pola, jest w ciąży. Para widziana była w drodze do komisji wyborczej podczas drugiej tury wyborów prezydenckich. Ciężarny brzuch żony muzyka był już dość mocno wyraźny. W dodatku nie zamierzała go zupełnie ukrywać, wręcz przeciwnie. Miała na sobie obcisłą, uwydatniającą kształty sukienkę. Pudelek zrobił zakochanej parze kilka zdjęć.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Sam Michał Wiśniewski nie komentuje jak na razie doniesień medialnych na temat ciąży partnerki. Na jej profilu w serwisach społecznościowych również próżno szukać zdjęć z brzuszkiem. Wszystko wskazuje jednak na to, że ich rodzina już wkrótce się powiększy.

Przypominamy, że gwiazdor ma już czworo dzieci. Dwoje ze związku z Martą Wiśniewską (Mandaryną) oraz dwoje z małżeństwa z Anią Świątczak. Wszystkie one otrzymały niezwykle oryginalne, obco brzmiące imiona. Michał jest ojcem: Xaviera, Fabienne, Etiennette oraz Vivienne. Ciekawe, jak nazwie swoją piątą pociechę. Macie jakieś typy?

Źródło: pudelek.pl

Zobacz także:
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy