Michał Wiśniewski rozczarowany porrodem
fot. Instagram/m_wisniewski1972 Zweryfikowano

Michał Wiśniewski jest ROZCZAROWANY porodem 5. dziecka

Michał Wiśniewski opowiedział o narodzinach swojego 5. dziecka. Choć lider zespołu „Ich Troje” był przy narodzinach synka, nie udało mu się spełnić swojego ogromnego marzenia. Wszystko przez obostrzenia związane z koronawirusem.
Joanna  Biegaj
Michał Wiśniewski rozczarowany porrodem
fot. Instagram/m_wisniewski1972 Zweryfikowano
Niedawno na świat przeszło 5. dziecko Michała Wiśniewskiego. Mężczyzna ujawnił szczegóły porodu i zdobył się na bardzo osobiste wyznanie. Nie wszystko było tak, jak sobie zaplanował. Nie przyćmiło to jednak radości z narodzin kolejnego potomka. „Jestem przeszczęśliwy, przeżywam teraz jeden z najpiękniejszych okresów w moim życiu” - wyznał. 

Narodziny syna

Michał był przy swojej ukochanej w trakcie porodu. Jak sam przyznał, takie rozwiązanie było to dla niego jedyną słuszną opcją: „Byłem przy każdym porodzie i przy tym też. Nie wyobrażam sobie, że nie byłoby mnie przy narodzinach”.

Michał zdradził także, że marzył o tym, by jego dziecko przyszło na świat w Łodzi – rodzinnym mieście piosenkarza. Obostrzenia związane z pandemią koronawirusa sprawiły jednak, że nie mógłby być przy porodzie.
„Chciałem, by choć jedno z moich dzieci urodziło się w moim rodzinnym mieście w Łodzi, niestety, tam rodzinne porody są zakazane, więc musieliśmy zmienić plany” - wyjawił piosenkarz.

Źródło: plotek.pl, dziendobrytvn.pl
 
Zobacz także: 
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy