Michał Wiśniewski pokazuje wyprawkę synka
fot. Instagram/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski pokazuje synka i jego UROCZĄ wyprawkę!

Para, która pod koniec stycznia powitała na świecie synka, pochwaliła się zdjęciem pociechy i urzekającą wyprawką. Wokalista podzielił się także przemyśleniami na temat ojcostwa w wieku dojrzałym.
Aleksandra Zaborowska
Michał Wiśniewski pokazuje wyprawkę synka
fot. Instagram/m_wisniewski1972
Michał Wiśniewski po raz piąty został tatą. Najmłodszy członek jego rodziny otrzymał imiona Falco Amadeus. Choć oryginalne, imię nie jest zaskoczeniem – wszystkie pozostałe dzieci lidera Ich Troje otrzymały równie kreatywne i egzotyczne imiona. Artysta opublikował właśnie pierwsze zdjęcie swojego małego synka. Uwagę zwraca przepiękna, spersonalizowana wyprawka.

Pierwsze zdjęcia małego Falco Amadeusa

„Tacierzyństwo w okolicach 50-tki jest czymś wyjątkowym. Dzięki kochanie @wisniewska_pola za to niezwkłe doświadczenie! Niedospany z przyjemnością” – napisał pod zdjęciem Wiśniewski. Pod publikacją natychmiast posypały się gratulacje od fanów.
 
Na fotografii widzimy, że maluch otrzymał także pluszaka, który ma wyszyte jego imiona. Ten uroczy trend cieszy się coraz większą popularnością wśród wyprawek niemowlęcych. Personalizowane mogą być także poduszki, pościel czy dekoracje do pokoju.

Źródło: Viva.pl

Zobacz też:
Redakcja poleca: Wybieramy pierwszą zabawkę - przytulaczka dla niemowlaka - film
Dowiedz się, po co niemowlakowi zabawka. Sprawdź, co to są przytulaczki i zobacz te najpiękniejsze.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy