Michał Wiśniewski wyjawił płeć i imię piątego dziecka!
fot. Instagram/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski wyjawił płeć i imię piątego dziecka (tak samo egzotyczne, jak pozostałej czwórki)

Michał i jego żona Pola spodziewają się dziecka. Muzyk zdradził właśnie, jakiej płci będzie maluch oraz jakie imię dla niego wybrali.
Joanna  Biegaj
 Michał Wiśniewski wyjawił płeć i imię piątego dziecka!
fot. Instagram/m_wisniewski1972
Muzyk niebawem po raz piąty zostanie tatą! Na swoim Instagramie zamieścił ostatnio nagranie z badania prenatalnego, zdradził także płeć i imię swojego potomka. Michał ma już 3 córki i jednego syna, teraz grono męskie powiększy się o kolejnego chłopca. 

Jakie imię?

Michał podzielił się z fanami informacją, że spodziewa się syna. Wraz ze swoją żoną zdecydowali już, jak nazwą swoją pociechę. Pozostałe dzieci mężczyzny noszą szalenie oryginalne imiona, tak też ma być i tym razem. Imię jest bardzo egzotyczne: „Falco Amadeus 54321...” - napisał Michał. Imię, które nada synkowi, nosił austriacki piosenkarz (Falco), znany z przeboju „Rock me Amadeus”.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@wisniewska_pola Falco Amadeus 54321...

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Redakcja poleca: Czy dziecko może mieć na imię... Tradycja? [WIDEO]
Jak to jest z imionami? Czy rodzice mogą puścić wodze fantazji? Czy dziecku można dać na imię Tradycja? A Mercedes? A Antek, zamiast Antoni? Możesz się zdziwić...

Imiona pozostałych dzieci

Michał nigdy nie stawiał na tradycję w kwestii wyboru imion dla dzieci. Jego najstarszy syn ma na imię Xawier, a córki: Fabienne, Etiennette oraz Vivienne. Zdecydowanie nie znajdziemy tych imion w rankingu najchętniej nadawanych w 2020 roku

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy