Michał Żebrowski broni kobiet
fot. Instagram/zebrowski.michal

Michał Żebrowski apeluje do polityków: „ZOSTAWCIE KOBIETY W SPOKOJU”

Michał Żebrowski opublikował na swoim profilu zdjęcie swojej żony przebywającej w szpitalu z małym dzieckiem. Zdjęcie opatrzył ważnym apelem.
Aleksandra Zaborowska
Michał Żebrowski broni kobiet
fot. Instagram/zebrowski.michal
Michał i Ola Żebrowscy są rodzicami trójki dzieci. Para bardzo często relacjonuje swoje rodzicielskie życie i pokazuje jego piękne, jak i te mniej piękne momenty. Małżeństwo nie boi się tematów tabu takich jak wygląd ciała po ciąży, spanie z dziećmi czy kąpiele z maluchem. W obliczu ostatnich wydarzeń związanych z wyrokiem TK, aktor odniósł się do problemu na swoim Instagramie.

Michał Żebrowski BRONI KOBIET

„Zostawcie kobiety w spokoju. Zostawcie nas w spokoju" - napisał aktor wyrażający swój sprzeciw przeciwko orzeczeniu Trybunały Konstytucyjnego. Decyzją organu, terminacja ciąży obarczonej poważnymi, często śmiertelnymi wadami płodu jest od teraz niekonstytucyjna i nielegalna. Wprowadzenie nowego prawa wywołało nowe fale protestów na ulicach wielu miast w Polsce. Protestom towarzyszą także zatrzymania - kilka protestujących osób, a także jedna z aktywistek Strajku Kobiet zostali przewiezieni do aresztu.
 
Źródło: Instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Czy jesteś za zaostrzeniem przepisów pozwalających na aborcję? [SONDA ULICZNA]
Zaostrzenie przepisów ustawy antyaborcyjnej wzbudza gorącą dyskusję społeczną. Zapytaliśmy przechodniów, co myślą na ten temat. Jesteście ciekawi odpowiedzi? Zobaczcie sondę!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy