Michał Żebrowski bez brody
fot. Instagram

Żebrowska chwali się mężem bez brody. „Wygląda jak pani OJCIEC, nie mąż”

Ola Żebrowska pochwaliła się zdjęciem męża, który zgolił brodę i zabrał się za składanie dziecięcych mebli. Przy okazji żartobliwie porównała Żebrowskiego do Roberta Lewandowskiego.
Magdalena Drab
Michał Żebrowski bez brody
fot. Instagram
Aleksandra Żebrowska z dystansem i poczuciem humoru relacjonuje w sieci pierwsze tygodnie po narodzinach trzeciego synka. W jej postach na Instagramie nie brakuje też zaczepnych uwag w stosunku do męża, Michała Żebrowskiego. Tym razem Ola zestawiła jego zdjęcie z wakacyjną fotką Roberta Lewandowskiego.

Michał Żebrowski wygląda jak ojciec Oli?

Żebrowski wziął się do pracy przy skręcaniu dziecięcych mebli − jak wynika ze zdjęcia opublikowanego przez Olę, zmontował leżaczek dla najmłodszego Felicjana. Żebrowska zwróciła też uwagę, że jej mąż zgolił brodę. I rzeczywiście, brak zarostu u Michała bardzo rzuca się w oczy, bo ostatnio aktor pokazywał się z długą siwą brodą i wąsami. „Wygląda jak pani ojciec, nie mąż” − napisała fanka Żebrowskiej na Instagramie. Ola nie skomentowała tej uszczypliwości. Dodała za to zabawne porównanie swojego męża i Roberta Lewandowskiego.

Na jednym zdjęciu półnagi Lewandowski prezentuje wysportowane ciało, na drugim Żebrowski (z brodą!) robi śmieszną minę. „Ania ma taką motywację w domu. A oto moja motywacja” − zażartowała Ola, najwyraźniej nic sobie nie robiąc z kąśliwych uwag na temat wieku i wyglądu swojego męża. Uwielbiamy ją za poczucie humoru i dystans!

Lewandowski i Żebrowski
Między Aleksandrą Żebrowską a Michałem jest 15 lat różnicy. Ale to chyba nie przeszkadza w tworzeniu zgranej pary i byciu szczęśliwymi rodzicami, prawda?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zgolił brodę #iwziąłsiędopracy 😁❤️ @zebrowski.michal #tata #dadofthree

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)


Zobacz też:
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy