Michał Żebrowski bez brody
fot. Instagram

Żebrowska chwali się mężem bez brody. „Wygląda jak pani OJCIEC, nie mąż”

Ola Żebrowska pochwaliła się zdjęciem męża, który zgolił brodę i zabrał się za składanie dziecięcych mebli. Przy okazji żartobliwie porównała Żebrowskiego do Roberta Lewandowskiego.
Magdalena Drab
Michał Żebrowski bez brody
fot. Instagram
Aleksandra Żebrowska z dystansem i poczuciem humoru relacjonuje w sieci pierwsze tygodnie po narodzinach trzeciego synka. W jej postach na Instagramie nie brakuje też zaczepnych uwag w stosunku do męża, Michała Żebrowskiego. Tym razem Ola zestawiła jego zdjęcie z wakacyjną fotką Roberta Lewandowskiego.

Michał Żebrowski wygląda jak ojciec Oli?

Żebrowski wziął się do pracy przy skręcaniu dziecięcych mebli − jak wynika ze zdjęcia opublikowanego przez Olę, zmontował leżaczek dla najmłodszego Felicjana. Żebrowska zwróciła też uwagę, że jej mąż zgolił brodę. I rzeczywiście, brak zarostu u Michała bardzo rzuca się w oczy, bo ostatnio aktor pokazywał się z długą siwą brodą i wąsami. „Wygląda jak pani ojciec, nie mąż” − napisała fanka Żebrowskiej na Instagramie. Ola nie skomentowała tej uszczypliwości. Dodała za to zabawne porównanie swojego męża i Roberta Lewandowskiego.

Na jednym zdjęciu półnagi Lewandowski prezentuje wysportowane ciało, na drugim Żebrowski (z brodą!) robi śmieszną minę. „Ania ma taką motywację w domu. A oto moja motywacja” − zażartowała Ola, najwyraźniej nic sobie nie robiąc z kąśliwych uwag na temat wieku i wyglądu swojego męża. Uwielbiamy ją za poczucie humoru i dystans!

Lewandowski i Żebrowski
Między Aleksandrą Żebrowską a Michałem jest 15 lat różnicy. Ale to chyba nie przeszkadza w tworzeniu zgranej pary i byciu szczęśliwymi rodzicami, prawda?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zgolił brodę #iwziąłsiędopracy 😁❤️ @zebrowski.michal #tata #dadofthree

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)


Zobacz też:
Redakcja poleca: Szczepienia skojarzone – co to takiego? [WIDEO]
Czy wiesz, czym są szczepienia wysokoskojarzone? Tak określa się nowoczesne szczepionki 4-, 5- lub 6-składnikowe. Dlaczego są popularne? Ich zaletą jest przede wszystkim to, że wymagają tylko jednego wkłucia, a chronią przed odpowiednio 4, 5 lub 6 różnymi chorobami zakaźnymi. Tym samym to doskonały sposób, by zmniejszyć ból podczas szczepienia u dziecka i związany z nim... stres u rodziców.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy