GRY
 
 

MIĘDZYGALAKTYCZNY DZIEŃ DZIECKA

1.06.2012r., Planetarium Niebo Kopernika zaprasza dzieci na pokaz.

CENTRUM NAUKI KOPERNIK
„Zając Franek i gwiezdna przygoda” to zupełnie nowy pokaz, przygotowany specjalnie dla przedszkolaków.  W towarzystwie prezenterów planetarium i sympatycznego zająca Franka wybieramy się na spacer do lasu. Tu, między drzewami, wśród  krzaków i traw poszukujemy ukrytych zwierzątek. Wytężając wzrok dostrzegamy rysia, sowę, jelenia, poznajemy rodzinę jeży. A kiedy wokół zapada zmrok okazuje się, że  zwierzaki można znaleźć także na niebie – ukryte w gwiazdozbiorach! Pokaz trwa około pół godziny. Po tym czasie przenosimy się w zupełnie inny zakątek. Na ulicę Sezamkową, gdzie Elmo i jego przyjaciele również patrzą w gwiazdy – w filmie „Pod jednym niebem”.
Nieco starsze dzieciaki (szkoła podstawowa) zapraszamy na pokaz „Nieba nad Warszawą” i film „Księżyc, Ziemia, Słońce”. Innych tytułów 1 czerwca nie przewidujemy w repertuarze planetarium. Tego dnia dzieci rządzą we wszechświecie!

Informacje o godzinach pokazów można znaleźć na stronie: www.niebokopernika.pl
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj