GRY
 
 

Międzynarodowy Dzień Dziecka w Teatrze STUDIO

Z okazji Dnia Dziecka warszawski Teatr STUDIO wraz z Akademią Sztuk Pięknych i Szkołą Podstawową im. Stanisława Moniuszki w Łajskach zapraszają wszystkie dzieci na przedstawienie.

Międzynarodowy Dzień Dziecka w Teatrze STUDIO
„BĘDZIE FAJNIEJ”
1 czerwca, godz. 18.00


Od siedmiu lat Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Łajskach realizuje program edukacji włączającej, tzn. wszystkie dzieci, niezależnie od swoich słabości, czy też wybitnych uzdolnień, orzeczeń o niepełnosprawności, czy wygranych konkursów – uczą się razem w klasach. Mając pewność, że ten system w najbardziej harmonijny sposób odpowiada na potrzeby edukacyjne i rozwój społeczny wszystkich uczniów od lat propagujemy ideę edukacji włączającej.

W tym roku sztandarowym projektem Szkoły Podstawowej w Łajskach jest Międzynarodowy Dzień Dziecka organizowany wraz z nowymi przyjaciółmi szkoły: Warszawskim Teatrem Studio (duża scena i przestrzeń wystawiennicza) oraz Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie (projekt i realizacja scenografii).

W programie pojawią się między innymi: międzynarodowa orkiestra (klasy orkiestry dętej z Polski i z Niemiec), autorskie programy zaproszonych szkół obcojęzycznych (m.in. szkoła, amerykańska, rosyjska, niemiecka, Zespół szkół Lauder - Morasha), a także wystawa  prac plastycznych stypendysty Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci - autystycznego ucznia szkoły w Łajskach.

Kierownictwo artystyczne - Tadeusz Woźniak
Gospodarz wieczoru - aktor Teatru Studio - Krzysztof Majchrzak


Informacja na stronie Teatru Studio
www.teatrstudio.pl
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj