GRY
 
 

Mężczyźni o miesiączce. Ten film trzeba zobaczyć!

Badania pokazały, że nie wszyscy mężczyźni wiedzą, ile trwa miesiączka, co to jest owulacja, kiedy są dni płodne. Dlatego studenci medycyny i jednocześnie twórcy kanału „Najprościej Mówiąc” postanowili przygotować film instruktażowy. I jak to u nich... będzie zabawnie :-)

miesiączka, okres. cykl kobiety, dni płodne, najprościej mówiąc
fot. Youtube Najprościej Mówiąc
Ten film na temat miesiączki i dni płodnych kobiety w 1 dzień po publikacji miał ponad 28 tysięcy wyświetleń na Youtube. Twórcy kanału „Najprościej mówiąc” – studenci medycyny zabawnie opisują w nim cykl miesiączkowy kobiety. To trzeba zobaczyć! Ten film dokładnie przedstawia wszystkie etapy cyklu kobiety:

Pokaż ten film swojemu mężczyźnie, a przestanie się dziwić, że nie masz humoru tuż przed okresem, albo martwisz się, bo miesiączka się spóźnia. Jeśli staracie się o ciążę, twój partner lepiej zrozumie, czemu obliczasz dni płodne i datę owulacji, tworząc swój kalendarz dni płodnych. To dzięki niemu jest szansa na to, że komórka i plemnik spotkają się i dojdzie do zapłodnienia.

Przeczytaj także:
Redakcja poleca: 8 zaskakujących (i zabawnych!) faktów o dniach płodnych [WIDEO]
Wiesz, kiedy masz jajeczkowanie, wiesz, że podczas dni płodnych zmienia się temperatura ciała, ale tego nie wiesz na pewno! Daj się zaskoczyć tym faktom o owulacji!
Doładuj
Przeładuj