GRY
 
 

Mikołaj w krainie Królowej Śniegu - Mikołajki dla dzieci

6.12.2012r., godz.18.00 Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli zaprasza dzieci na barwne widowisko w wykonaniu zespołów artystycznych MDK.

Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli
Mikołaj w krainie Królowej Śniegu
scenariusz i reżyseria: Janina Wań

Mikołaj będzie uciekał, ale nie przed grzecznymi dziećmi! Co ma bowiem poczciwiec robić, kiedy w tym roku barwne, mikołajkowe widowisko w Miejskim Domu Kultury rozgrywać się będzie w krainie Królowej Śniegu? Jednak, mimo zastawianych pułapek i licznych przeszkód, w finale grudniowy ulubieniec dzieciaków zrobi to, co do niego należy – rozda paczki wszystkim obecnym na sali milusińskim.
 
W widowisku Mikołaj w krainie Królowej Śniegu, realizowanym według scenariusza Janiny Wań, a inspirowanym baśnią Andersena, wystąpią wszystkie zespoły artystyczne Miejskiego Domu Kultury.
 
Upominki przygotowane są natomiast wspólnym wysiłkiem: PSS „Społem” w Stalowej Woli, Nadsańskiego Banku Spółdzielczego oraz Miejskiego Domu Kultury. Specjalne podziękowania należą się słuchaczkom Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz wolontariuszkom ze Stowarzyszenia Uniwersyteckie Srebrne Lata za niezwykle twórcze i pracochłonne zaangażowanie się w uruchomienie małej fabryki maskotek, w której powstają miłe, wełniane stworki.
 
sala widowiskowa MDK
 
bilet: 8 zł
 
NA KAŻDE DZIECKO CZEKA PACZKA!

Miejski Dom Kultury‎
1 Sierpnia 9
37-450 Stalowa Wola
Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!
Doładuj
Przeładuj