GRY
 
 

Mikołajki filmowe w Muzeum Zabawek i Zabawy

4-9.12.2011r., 9 bezpłatnych seansów filmowych dla dzieci i młodzieży przygotowało Muzeum Zabawek i Zabawy z okazji Mikołajek.

wydarzenia
fot. Muzeum Zabawy i Zabawek w Kielcach
Świętowanie Mikołajowe zaczynamy 4. grudnia w niedzielę w WDK.
Zapraszamy na film Tajemnica Kwiatu Paproci, to film animowany z 2004 roku w reż. Tadeusza Wilkosza. Film opowiada o dziwnych perypetiach zabawek z przedszkola, które w ciągu przedziwnych wypadków znajdują się w lesie, obcym dla siebie otoczeniu. Widzowie przekonają się czy sobie poradzą z problemami.
Gościem Kina będzie Michał Chołka – aktor, który zdradzi kilka szczegółów jak powstają filmy.

Pozostałe projekcje odbędą się w Muzeum Zabawek i Zabawy. 6. i 7. grudnia zaprezentowane zostaną filmy Tadeusza Wilkosza: Mamo czy kury potrafią mówić? oraz Tajemnica kwiatu paproci.

8. i 9. grudnia zapraszamy także na pokazy Zima w dolinie Muminków oraz Czarne Stopy. Spotkaniom będą towarzyszyły prelekcje odkrywające tajemnice powstawania filmów animowanych oraz aktorskich.

Bezpłatne pokazy odbędą się od 6 do 9 grudnia o godzinach 10 i 13.
Obowiązuje rezerwacja dla grup zorganizowanych tel. 413433706.
Spotkanie w Muzeum Zabawek i Zabawy odbędzie się w ramach programu Polskie Kino Młodego Widza realizowanego przez Stowarzyszenie Filmowców Polskich, przy finansowym wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego".
Imprezę zorganizowano przy współpracy ze Stowarzyszeniem Filmowców Polskich oraz Kina w Wojewódzkim Domu Kultury.

Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj