GRY
 
 

„Mikołajki jak z bajki”

6.12.201, godz.18.00 Miejski Dom Kultury zaprasza wszystkich niecierpliwie oczekujących na wizytę niezwykłego gościa, który co rok pojawia się 6 grudnia na barwne widowisko.

wydarzenia, miejski dom kultury Stalowa Wola
Głównym punktem spotkania z Mikołajem jest oczywiście wręczanie paczek. Tak będzie i w MDK, ale… ponieważ mają to być „Mikołajki jak z bajki”, a z każdej bajki wynika morał, to najważniejszym prezentem dla wszystkich będzie przesłanie. Jakie? Z nim to już trzeba się będzie zapoznać osobiście!

Na scenie głównej zaprezentują się wszystkie zespoły artystyczne MDK w odsłonach z najpiękniejszych baśni. Każde obecne na sali dziecko otrzyma paczkę, w której można spodziewać się smakołyków ufundowanych przez PSS „Społem” Stalowa Wola, a także bajeczek przygotowanych przez MDK. Nie istnieje chyba piękniejszy prezent dla dzieci i rodziców niż chwila spędzona z pociechami podczas wspólnego czytania bajek i podróżowania w ich świecie wyobraźni. Zapraszamy!
 
sala widowiskowa MDK
 
bilet: 8 zł


Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj