Europejskie Centrum Bajki

Mikołajki w Centrum Bajki

2.12.2012r., godz.12.00 Centrum Bajki zaprasza do Pracowni Świętego Mikołaja. Każdy mały i duży elf ozdobi słodkie pierniki, przygotuje dekoracje choinkowe i ułoży bajkowe życzenia w wytwórni kartek świątecznych.
Europejskie Centrum Bajki
2 grudnia “Książka od Mikołaja”
Chcesz zostać bajkowym elfem i wspólnie ze Świętym Mikołajem przygotować ozdoby choinkowe i kartki świąteczne? Przyjedź do nas 2 grudnia na wydarzenie "Książka od Mikołaja" i wygraj fantastyczne nagrody! Gościem specjalnym będzie Renata Piątkowska! Startujemy o godz. 12.00.

Śnieżynki - pomocnice Mikołaja przygotowały już zabawy i konkursy, w których do wygrania są fantastyczne nagrody. Będzie można powalczyć w takich konkurencjach jak:
- ukryty prezent
- strój Świętego Mikołaja
- slalom mikołajowy i wiele innych.

Gościem specjalnym będzie Renata Piątkowska - autorka książek dla dzieci takich jak: "Wieloryb", "Szczęście śpi na lewym boku" czy "Nie ma nudnych dni".
Podczas imprezy gościć będziemy także Izabelę Klebańską - autorkę książek dla dzieci - " Jak dżdżownica Akolada o muzyce opowiada", "Kaprys, żart i inne muzyczne fanaberie".

Dla każdego - zdjęcie na gorąco!

Tego dnia oczywiście Mikołaj będzie wręczać grzecznym dzieciom prezenty.
Chcesz sprawić radość dziecku i sobie? Przynieś do Centrum Bajki paczkę dla Twojej pociechy, a Mikołaj wręczy ją podczas imprezy "Książka od Mikołaja". Nie masz pomysłu na prezent?
W ECB znajdziesz inspiracje i kupisz upominek. Pamiętajcie! Najlepsze Mikołajki w Europejskim Centrum Bajki!

Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka
ul. Kornela Makuszyńskiego 1
28-133 Pacanów
Redakcja poleca: Farma Iluzji – świat dziecięcej wyobraźni - VIDEO
Jest jedno takie miejsce, gdzie iluzja staje się rzeczywistością, a rzeczywistość przenosi do świata dziecięcej wyobraźni. Zobacz je!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy