GRY
 
 

Mikołajki w Centrum Sztuki Współczesnej

3.12.2011r., godz. 12.00–14.00 Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu zaprasza na Mikołajki po hasłem „Zrób to sam”!

centrum sztuki współczesnej w toruniu
Zapraszamy wszystkie Dzieci z Rodzicami i Opiekunami na twórcze i porywające Mikołajki w CSW! W tym roku przyświecać nam będzie hasło Zrób to sam! Tym, co będzie się liczyć podczas większości mikołajkowych zabaw i warsztatów, będzie możliwość samodzielnego zrobienia zabawek, zakładek, bombek, broszek i wielu innych ciekawych przedmiotów! Miejscem tych (wy)twórczych działań stanie się cała przestrzeń CSW, gdzie będzie można twórczo pobawić się w wykonanie tych przeróżnych obiektów, a potem zabrać je ze sobą do domu!

W programie między innymi sztuka składania papieru, teatr, pokazy filmów i bajek, wielka gra oraz warsztaty! W Pokoju z Kuchnią Bronisława Fitak-Chodyna, uczestniczka programu „Mam Talent”, nazywana przez dzieci „papierową czarodziejką”, zaprezentuje, jak z jednej kartki papieru, odpowiednio poskładanej w harmonijkę, można stworzyć ponad 400 różnorodnych kompozycji. Pani Fitak-Chodyna będzie głównym gościem tegorocznych Mikołajek, podczas których przedstawi swój wynalazek – zabawkę „Fitak”!

To jednak dopiero początek atrakcji! Na parterze CSW zostanie rozstawionych pięć stanowisk, gdzie będzie można zapoznać się między innymi z wytworami hand made i spróbować samodzielnie je wykonać. Oprócz tego Stowarzyszenie Wiosna porwie nas w magiczny świat starych, wspaniałych bajek i zaproponuje, by to dzieci czytały dzieciom! W niecce performance z kolei będzie nas uczył i bawił niezwykły Teatr Pomarańczowy Cylinder. A na pierwszym piętrze studenci Edukacji Artystycznej UMK zaprezentują swoją autorską wielka grę w kształcie bałwana, a w Kinie Centrum będą na Was czekały fascynujące bajki. Na dokładkę Czytelnia przygotowała twórcze warsztaty dotyczące ilustracji i zakładek do książek!

Zapraszamy wszystkie Dzieci z Rodzicami i Opiekunami!
WSTĘP WOLNY!
Zapisy obowiązują TYLKO na warsztaty, które odbywać się będą w Czytelni!

Kontakt:
e-mail: eduakcje@csw.torun.pl
tel: (56) 610 97 16

więcej »
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj