GRY
 
 

Mikołajki w Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu

8.12.2012r., godz.12.00–14.00 toruńskie CSW jak co roku zaprasza na rodzinną imprezę mikołajkową.

wydarzenia
fot. Centrum Sztuki Współczesnej 'Znaki Czasu' w Toruniu
Tym razem oprócz szalonych gier i zabaw, twórczych warsztatów i rozmaitych artystycznych działań dla małych i dużych, przygotowaliśmy także prawdziwy przedświąteczny kiermasz, na którym będzie można spokojnie i bez supermarketowego pośpiechu kupić przeróżne niebanalne upominki, wykonane przez lokalnych designerów. W programie także seans filmowy!

13.30 – seans w Kinie Centrum: Renifer Niko ratuje święta

bilet rodzinny: 5 zł

W ramach tegorocznej imprezy zapraszamy całe rodziny na wspólne warsztaty, podczas których będzie można twórczo się wyszaleć! Pasjonaci gier planszowych będą ćwiczyć wyobraźnię dzięki instalacjom przygotowanym przez studentów Edukacji Artystycznej Wydziału Sztuk Pięknych UMK. Animatorzy ze Stowarzyszenia Wiosna zapewnią rozrywkę wszystkim fanom majsterkowania. Coś ciekawego szykujemy także dla miłośników decoupage'u! A wszystkich żarłoków ucieszy na pewno nasza kartonowa kuchnia, w której będzie można ulepić najdziwniejsze pierniki. W duchu filozofii DIY (zrób-to-sam) będziemy też przygotowywać samodzielnie nietypowe ozdoby na świąteczne drzewko – recyklingowe zawieszki na choinkę ze zużytych płyt CD, ażurowe bombki ze sznurków i tasiemek i inne cuda. Na mniej sprawnych manualnie maluszków czekać będzie stoisko, na którym dzięki szablonom i wałkom wyczarują własne świąteczne kartki.

Stoiska z zabawkami, biżuterią i upominkami hand-made mogą okazać się wybawieniem dla pogrążonych w przedświątecznej gorączce rodziców – będzie można pomóc trochę Mikołajowi w spełnianiu marzeń najmłodszych:)

O 13.30, w ramach wyciszenia, proponujemy sympatyczne kino familijne, czyli projekcję filmu "Renifer Niko ratuje święta".

Co więcej, w czasie trwania imprezy będzie można wykonywać pamiątkowe zdjęcia w naszym zaimprowizowanym świątecznym atelier - na specjalnie przygotowanym tle powstaną rodzinne fotoportrety! Zdjęcia zostaną przesłane na podane adresy e-mail, a po wydrukowaniu mogą stać się jedynymi w swoim rodzaju kartkami świątecznymi dla najbliższych. Świąteczna fototapeta pozostanie w CSW aż do Wigilii.

Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu
ul. Wały gen. Sikorskiego 13
87-100 Toruń
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! A czy Ty wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?
Doładuj
Przeładuj