Lubuski Teatr w Zielonej Górze

Mikołajki w Lubuskim Teatrze w Zielonej Górze

8,9,16.12.2012r., Lubuski Teatr w Zielonej Górze zaprasza dzieci na mikołajkowe spektakle: Księga dżungli i Trzy świnki.
Lubuski Teatr w Zielonej Górze
Księga dżungli
8 grudnia 2012 r. godz. 16.00
9 grudnia 2012 r. godz. 12.00

Księga Dżungli w reżyserii Jerzego Bielunasa z układami tanecznymi Macieja Florka, zwycięzcy I edycji You can dance) to widowisko nie z tego świata. Emocje, barwne kostiumy, nowoczesna muzyka Mateusza Pospieszalskiego z zespołu Voo Voo, to tylko niektóre atutytego bardzo wyjątkowego przedstawienia. Historia przygarniętego przez dzikie wilki chłopca imieniem Mowgli to opowieść o twardych, lecz jasnych regułach jakimi rządzi się dżungla. To bajka o miłości, przyjaźni i odwadze ukazana w sposób współczesny, pełen dynamiki, ruchu i potężnej dawki fantastycznej muzyki. Kilkanaście przepięknych kostiumów egzotycznych zwierząt – groźnego tygrysa Shere Khana, pantery Bagheery i wielu innych.W tej bajce każdy znajdzie coś dla siebie – taniec, śpiew, wzruszenie lub po prostu ogromną porcję świetnej zabawy.

Trzy świnki
16 grudnia 2012 r. godz. 12.00

Opowieść o trzech sympatycznych świnkach i ich niecodziennych przygodach. Czy złemu, przebiegłemu wilkowi uda się zjeść maluchy? Czy pomoc wrony okaże się skuteczna? Dlaczego przyjaźń to nie tylko wspaniały prezent, ale także ustawiczna praca? O tym wszystkim najmłodsi widzowie mogą dowiedzieć się z kolorowej, roztańczonej, wiecznie aktualnej bajki.

rezerwacja biletów:
Impresariat: tel. (068) 452-72-72 w. 35,51,62
Kasa biletowa: tel. (068) 452-72-72 w. 33

Lubuski Teatr w Zielonej Górze
Al. Niepoldegłości 3/5
Zielona Góra
Redakcja poleca: Jak wybrać dobrą zabawkę? [LIVECZAT]
Jak wybrać dobrą zabawkę? Która będzie bezpieczna? Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Na wszystkie pytania odpowiadają ekspertki Magda Kordaszewska (influencerka, youtuberka, terapeutka integracji sensorycznej i autorka serwisu zabawkowicz.pl) i Roksandra Kłobuch (opiekunka marek K’s Kids oraz Tiny Love).
Doładuj
Przeładuj