GRY
 
 

Mikołajki w Tamice

8.12.2012r., godz.15.00-18.00 Tamika zaprasza dzieci na imprezę mikołajkową.

tamika
WARSZTATY ARTYSTYCZNE
Godzinne warsztaty plastyczne wprowadzą dzieci w świat sztuki i materii pięknej. Zajęcia przygotowane w atmosferze Świąt Bożego Narodzenia będą ukierunkowane na zrobienie własnoręcznych ozdób choinkowych, wycinanie i dekorowanie przedmiotów, które wiążą się z okresem świątecznym, tworzenie akcesoriów dekoracyjnych z materiałów na co dzień znanych np. makaron, koraliki, piórka… Po zajęciach artystycznych, wszystkie przedmioty zrobione przez dzieci, będzie można zabrać do domu.

ŚWIAT ILUZJI
Podczas godzinnej wspólnej zabawy odkryjemy czarodziejskie tajemnice. Pod czujnym okiem animatora dzieci oddadzą się zabawom manualnym: czeka na nie wspólne robienie magicznych różdżek oraz wyklejanie zaczarowanej makiety. Zajęcia plastyczne łączyć się będą z warsztatami koordynacyjno ruchowymi, uczestnicy wyruszą bowiem w podróż śladami tajemniczego czarnoksiężnika. Duża część zajęć wymagać będzie twórczego myślenia, dzięki czemu otaczający świat wydaje się być o wiele bardziej ciekawy i inspirujący. Poświęcony zostanie także czas na czarowanie chusty Klanzy. Animacje chustowe zapewniają dużą ilość wesołej zabawy połączonej z ruchem.

SESJA ZDJĘCIOWA Z PRAWDZIWYM MIKOŁAJEM !
Każde dziecko będzie mogło wziąć udział w sesji zdjęciowej z Mikołajem. Profesjonalny fotograf, wychwyci najciekawsze ujęcia spotkania z Mikołajem. Niezapomniana przygoda zostanie uwieczniona na zdjęciach. Na pamiątkę rodzice otrzymają 1-2 zdjęcie.

POCZĘTUNEK
Dzieci podczas przerw w zabawie korzystają ze zdrowego i pożywnego cateringu. Zapewniamy orzeźwiające napoje: naturalny sok jabłkowy, wodę niegazowaną i lemoniadę cytrusową własnego wyrobu. Poczęstunek składa się natomiast z ciasteczek owsianych, świeżych owoców, bakalii i orzechów.

Koszt : 45 zł / dziecko

TAMIKA, AKADEMIA ROZWOJU OSOBOWOŚCI
ul. Wolska 44, 01-187
Warszawa
Redakcja poleca: Warsztaty Mamo, To Ja dla rodziców dzieci 0-1 lat [WIDEO]
Relacja z Warsztatów Mamo, To Ja dla rodziców dzieci 0-1. Warszawa Wiosna 2017.
Doładuj
Przeładuj