GRY
 
 

Mikołajkowy kiermasz książek dla dzieci - 7.12, Warszawa

Książki ze znakomitą grafiką i świetnymi historiami zachwycą nie tylko dzieci, ale i rodziców.

kiermasz
Kilkanaście niezależnych wydawnictw książek dla dzieci w jednym miejscu – Domu Handlowym MYSIA 3. Książki ze znakomitą grafiką i świetnymi historiami zachwycą nie tylko dzieci, ale i rodziców.

7 grudnia na III piętrze MYSIEJ 3 odbędzie się świąteczny kiermasz książek dla dzieci. W jednym miejscu będzie można kupić książki najważniejszych niezależnych wydawnictw dziecięcych w Polsce. Wystawcy w swojej ofercie będą mieli wspaniałe książki, które otrzymały liczne wyróżnienia i nagrody, tytuły te otwierają dzieciom drzwi na świat sztuki i
wartościowej literatury.


Swój udział potwierdziły wyjątkowe wydawnictwa, takie jak: Dwie Siostry – znane czytelnikom jako wydawca „D.O.M.K.U.”, „D.E.S.I.G.N-u”, „Map” i wielu innych bestsellerów literatury dziecięcej; Centrala – komiksy dla dzieci mądrych rodziców; Bookoff – księgarnia artystyczna z książkami niekonwencjonalnymi, pomysłowymi, które na długo zapadają w pamięć dziecka; Zakamarki – szwedzka i francuska literatura dla dzieci; Buka – pięknie wydane audiobooki, bogate w słowo, muzykę i obraz; Muchomor – kolorowe „tekturki” oraz książki biograficzne, historyczne, filozoficzne, czytane zarówno przez dzieci , jak i dorosłych; MODO – wydawca książek o ulubieńcu dzieci Ciekawskim George'u; Wytwórnia – innowacyjne rozwiązania graficzne i nowoczesna interpretacja tekstu literackiego to ich znak firmowy; Czerwony Konik – promuje młodych, początkujących twórców; Tatarak - książki wartościowe, świetnie opracowane graficznie, niepowtarzalne; Kultura Gniewu – publikują niezależne komiksy od 2000 roku; Bona – wydawca ambitnych, dopracowanych i atrakcyjnych wizualnie publikacji dla dzieci oraz wartościowej prozy dla młodzieży; Tashka – wydaje kwartalnik dla dzieci i rodziców „Fika”; Dwa Koty – sklep z wyjątkowymi książkami i zabawkami; Hokus-Pokus – starannie i z polotem wydaje książki obrazkowe i do czytania; kwartalnik „Ryms" - poświęcony literaturze dla dzieci i młodzieży; Entliczek – wydawca książek z ilustracjami Delphine Durand („Mój dom” i seria „Zuza”); EneDueRabe – mądre, ambitne, pełne ciepła i humoru książki dla dzieci.


Dodatkowe atrakcje dla dzieci zapewnią Formy Kolory – wyjątkowe zajęcia, które w inspirujący sposób łączą zabawę i kreatywność.


Naszymi partnerami medialnymi są:
- Kikimora
- Gaga
- Ryms
- babyonline.pl
- Qlturka.pl


MYSIA 3 to alternatywa dla centrów handlowych, oferuje marki, które charakteryzuje minimalizm i prostota. Na trzech poziomach budynku znajdują się sklepy z ubraniami, butami, akcesoriami i wyposażeniem wnętrz oraz przestrzeń Leica Gallery. W MYSIA 3 znajdziemy takie marki jak: Muji, COS, Take a Nap, Nennuko, My Paris, UEG, Berries&Co, Cookie, oraz multibrandy UFUFU CONCEPT STORE i GOOODAY. Leica Gallery to stałe ekspozycje i mniejsze wystawy czasowe, sklep oraz księgarnia.


MYSIA 3 / III piętro
7 grudnia 2013 / sobota
w godzinach 10-20
wstęp wolny
Redakcja poleca: Czy łatwo jest powrócić do pracy po ciąży? [SONDA ULICZNA]
Zapytaliśmy przechodniów, czy powrót do pracy po ciąży jest łatwy. Jesteście ciekawi odpowiedzi? Zobaczcie sondę!

Ocena (2 oceny)

5.5
Doładuj
Przeładuj