Mila Kunis i Ashton Kutcher nie kąpią swoich dzieci
fot. Instagram/aplusk

Mila Kunis i Ashton Kutcher NIE KĄPIĄ swoich dzieci codziennie! Robią to, gdy „widać brud”

Mila Kunis i Ashton Kutcher zszokowali wyznaniem na temat swoich dzieci. Okazuje się, że para wcale nie dba o ich higienę tak bardzo, jak moglibyśmy się spodziewać po gwiazdach Hollywood.
Joanna  Biegaj
Mila Kunis i Ashton Kutcher nie kąpią swoich dzieci
fot. Instagram/aplusk
Mila Kunis i Ashton Kutcher są rodzicami dwójki dzieci: 6-letniej Wyatt i 4-letniego Dimitriego. Podczas podcastu „Armchair Expert” para wyjawiła kilka ciekawostek na temat swojego sposobu wychowania maluchów. Jedna z nich jest naprawdę zadziwiająca!

Mila Kunis i Ashton Kutcher o kąpaniu dzieci

Rodzice Wyatt i Dimitriego zdradzili, że kąpią swoje dzieci dopiero w momencie, gdy... zauważą na nich brud. Sami również nie biorą prysznica codziennie.

„Jeśli widzisz na nich brud, umyj je. W przeciwnym razie nie ma to sensu” – powiedział w rozmowie z Daxem Shepardem i Monicą Padman Ashton Kutcher. Dodał, że sam nie kąpie się codziennie – każdego dnia myje jedynie krocze i pachy.

Mila Kunis dodała, że gdy została mamą, nawet nie myślała o tym, by kąpać swoje nowo narodzone dziecko. Wręcz przeciwnie – była tą mamą, która nigdy nie kąpie noworodka. Na pytanie prowadzącej, skąd wzięła się w niej niechęć do codziennych kąpieli, odpowiedziała, że ona jako dziecko, ze względu na ograniczony dostęp do ciepłej wody, również nie brała prysznica codziennie.
 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak nie krzyczeć na dziecko – jak przestać krzyczeć? Jak krzyk wpływa na dziecko? [WIDEO]
Jeśli zastanawiasz się, jak nie krzyczeć na dziecko, najważniejszy krok do sukcesu masz już za sobą. Krzyczenie na dziecko przynosi bowiem fatalne skutki i wyrabia w maluchu nawyk rozwiązywania problemów podniesionym głosem. A to nie jest dobry kapitał na przyszłość. Psycholog wyjaśnia, czy można krzyczeć na dziecko, i jak przestać to robić.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy