Mila Kunis kazała córce popchnąć inne dziecko
fot. Youtube

Mila Kunis przyznała się do wychowawczego błędu: kazała córce popchnąć koleżankę!

Aktorka zareagowała instynktownie, gdy dowiedziała się o konflikcie w przedszkolu córki. Zbulwersowana zachowaniem koleżanki 6-letniej Wyatt poinstruowała ją, jak w przyszłości ma się bronić: kazała córce popchnąć drugą dziewczynkę na ziemię!
Magdalena Drab
Mila Kunis kazała córce popchnąć inne dziecko
fot. Youtube
Mila Kunis opowiedziała o swojej nietypowej metodzie wychowawczej w internetowym programie Ellen DeGeneres „Wyznania mam”. Aktorka przyznała, że nie jest dumna z rady, jaką kiedyś dała swojej kilkuletniej córce. Zachęcała ją do  stosowania przemocy!

Mila Kunis kazała córce popchnąć koleżankę. Na ziemię, nie z drabinki

Gwiazda przywołała sytuację, do jakiej doszło w przedszkolu jej 6-letniej wówczas córki. Mała Wyatt wróciła do domu i poskarżyła się rodzicom, że jedna z dziewczynek ją popchnęła. Niewiele myśląc, Mila Kunis zapytała: „Też ją popchnęłaś?”. Usłyszawszy przeczącą odpowiedź dziewczynki, mama wyjaśniła jej, jak powinna w przyszłości postąpić: „Też ją popchnij i powiedz – 'Nie, dziękuję'. Po czym odwróć się i odejdź”.

Mąż gwiazdy, Ashton Kutcher, był zdecydowanie przeciwny tego typu radom, ale nawet jego zszokowana mina nie powstrzymała aktorki od dania córce jeszcze bardziej szczegółowej instrukcji: „Broń się. Nie spychaj jej z drabinki, huśtawki czy zjeżdżalni, ale popchnij na ziemię”.

Na szczęście opowiadając o tej sytuacji, Mila Kunis sama określiła swoje zachowanie jako nieodpowiednie i nazwała je rodzicielską porażką.


Zobacz też:
Redakcja poleca: Bunt dwulatka - film
Jak poradzić sobie z buntem dwulatka? Co robić, gdy dziecko wybucha płaczem, krzyczy, rzuca się na ziemię? Sprawdź porady pediatry.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy