GRY
 
 

Minigra miejska z Tajemnicą kempingu

1.06.2012r.,godz. 10:00 - 18:00 Księgarnia W Drodze Na Deptaku z okazji Dnia Dziecka zaprasza dzieci wraz z rodzicami do udziału w MINIGRZE MIEJSKIEJ.

zakamarki
MINIGRA MIEJSKA NA DEPTAKU inspirowana będzie nowością z serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai - Tajemnica kempingu.

Do udziału w zabawie zapraszamy dzieci wiek od 5 do 10 lat wraz z rodzicami.
Każdy kto przyjdzie tego dnia do księgarni i będzie chciał wziąć udział w grze miejskiej, otrzyma mapę ul. Półwiejskiej oraz 10 zadań do wykonania w terenie (obszar Deptaku). Na tych, którzy wezmą udział w zabawie i wrócą do księgarni z wykonanymi zadaniami, czekają niespodzianki.

Ponadto 1 czerwca w Księgarni W Drodze Na Deptaku książki z serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai będzie można kupić z 10% rabatem!

Organizator: Księgarnia W Drodze Na Deptaku
Partner: Wydawnictwo Zakamarki Księgarnia

W Drodze Na Deptaku
ul. Półwiejska 13
Poznań 61 853 59 54
ksiegarniawdrodze@wp.pl
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! A czy Ty wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj