dziecko, dziewczynka, maskotka, miś

Misiowy konkurs

Do zdobycia w konkursie książeczki o przygodach sympatycznego Misia Paddingtona. Zapraszamy do wspólnej zabawy! Konkurs zakończony!
dziecko, dziewczynka, maskotka, miś
Drodzy Rodzice!
Dziękujemy za zdjęcia super dzieciaków i super pluszaków!
Redakcja nie po raz pierwszy miała ciężki wybór, gdyż zamieściliście ogromną ilość fantastycznych zdjęć. Po burzliwych dyskusjach postanowiliśmy nagrodzić 5 zdjęć, zamieszczonych przez:
Maja02, paputek77, anulka191, Hope, Anna Majchrowska.
Zobacz zdjęcia lauretów konkursu >>

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do kolejnych konkursów!
Redakcja


Poznajcie bohatera, który podbije Wasze serca jak Kubuś Puchatek czy Mikołajek. Przedstawiamy zupełnie nowe przygody Misia Paddingtona. Po raz pierwszy od trzydziestu lat nowa książka na pięćdziesiąte urodziny Misia.

Aby wygrać jeden z 5 zestawów książeczek z przygodami sympatycznego Misia Paddingtona, wystarczy zamieścić na naszym foto-forum zdjęcie dziecka z misiem.
Uwaga! Może to być maskotka lub żywy miś, ale koniecznie musi to być miś!
W skład zestawu wchodzą 3 książeczki autorstwa Michaela Bonda (opis nagród w galerii obok):
1) "Paddington tu i teraz"
2) "Miś zwany Paddington"
3) "Jeszcze o Paddingtonie"

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Misiowy konkurs >>

Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Misiowy konkurs zostanie przeprowadzony na foto-forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 5 najlepszych zdjęć, które nagrodzimy książeczkami o Misiu Paddingtonie.
3. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe Jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 15 stycznia do 30 stycznia 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 2 lutego i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami. Zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
11. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
12. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-maliowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.


Nagrody ufundowało Wydawnictwo
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy