Mistrzyni olimpijska wrzuciła dziecko w zaspę
fot. Instagram/juliamancuso

Mistrzyni olimpijska WRZUCIŁA DZIECKO W ZASPĘ! Mogła mu się stać krzywda!

Julia Mancuso, olimpijska narciarka, opublikowała nagranie, na którym wrzuca swojego synka w głęboką zaspę śniegu. Pomimo przekonywania, że dziecku nic się nie stało, fani byli oburzeni.
Aleksandra Zaborowska
Mistrzyni olimpijska wrzuciła dziecko w zaspę
fot. Instagram/juliamancuso
Mancuso opublikowała na Instagramie nagranie, na którym bawi się ze swoim małym synkiem w dość kontrowersyjny sposób. W miejscowości, w której Julia Mancuso mieszka z rodziną, pojawiły się śnieżne zaspy, w które olimpijka postanowiła… wrzucić malucha!

Mistrzyni olimpijska wrzuca dziecko w zaspę

Film błyskawicznie obiegł sieć. Wielu internautów było oburzonych i zarzucali Julii stwarzanie ryzyka dla zdrowia dziecka, niektórzy także zauważali, że dziecko mogło zostać zakopane w śniegu – jak pod lawiną. Nagranie można zobaczyć poniżej.
 

„To jest potworne! Niemowlę, noworodek czy dziecko to nie jest zabawka. Dlaczego uważasz, że to jest w porządku? Bardziej obrzydliwe jest to, że zrobiłaś to na Instagramie. Musisz douczyć się w kwestii bezpieczeństwa dzieci. To nie jest zabawne” – brzmiał jeden z komentarzy.

Mistrzyni olimpijska starała się wytłumaczyć z niefortunnego filmiku.

„Chciałam się z wami tym podzielić, ponieważ otrzymałam wiele negatywnych wiadomości, których autorzy naprawdę nie rozumieją tego nagrania. Sonny'emu się podobało – nie było żadnego zagrożenia, że zostanie zakopany na patio – śnieg był świeży i dosłownie spadł na naszych oczach” – wyjaśniła Mancuso.

Przekonują was jej tłumaczenia?
 
Źródło: Ofeminin, Instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy