mleko modyfikowane, mleko następne, karmienie, Gerber
fot. materiały prasowe

Mleko następne Gerber 2. stosowane w Centrum Zdrowia Dziecka

Mleko następne GERBER 2 otrzymało pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka, jednego z największych specjalistycznych szpitali pediatrycznych w Polsce i instytutu badawczego, pracującego na rzecz nowoczesnej pediatrii.
mleko modyfikowane, mleko następne, karmienie, Gerber
fot. materiały prasowe
Najlepszym pokarmem dla malca jest mleko mamy – lekkostrawne i pożywne. Maluszek karmiony piersią do 6. miesiąca życia nie musi dostawać żadnych dodatkowych pokarmów i napojów. Wszystko, czego potrzebuje, aby zdrowo rosnąć i aktywnie poznawać świat, otrzymuje wraz z mlekiem mamy. Jednak gdy mama przestanie karmić piersią warto, aby sięgnęła po produkt, któremu zaufali specjaliści. W takiej sytuacji dobrym wyborem będzie mleko następne GERBER 2.

Mleko następne GERBER 2 zostało opracowane specjalnie dla maluszka po 6. miesiącu życia, gdy jego brzuszek intensywnie przystosowuje się do nowych zadań. Unikalna formuła mleka następnego GERBER 2 zawiera aktywne kultury bakterii Lactobacillus reuteri** - takie jak w mleku mamy. Mleko następne GERBER 2 dostarcza również niezbędnych składników odżywczych – białka, węglowodanów, tłuszczów, witamin i składników mineralnych potrzebnych do prawidłowego rozwoju dziecka. Dzięki temu mleko następne GERBER 2, dla maluchów powyżej 6. miesiąca życia, ułatwia dziecku Łagodny Start, kiedy mama przestaje karmić piersią.

Mleko następne GERBER 2 (po 6. miesiącu) kartonik 350g – średnia cena rynkowa ok. 14,00 PLN

*u dzieci, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią
**kultury bakterii Lactobacillus reuteri (DSM 17938), zgodnie z licencją BioGaia AB
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy