mleko następne
fot. Adobe Stock

Mleko następne polecane przez mamy!

Sprawdź, o jakim mleku mowa i dlaczego zdobyło serca mam, które je przetestowały.
mleko następne
fot. Adobe Stock
Chyba nie ma osoby, która mogłaby lepiej doradzić mamie niż inna mama. Te same problemy, oczekiwania i priorytety sprawiają, że kobieta, która ma dziecko, lepiej rozumie potrzeby innej mamy. Dlatego właśnie poprosiłyśmy nasze użytkowniczki, by pomogły i przetestowały mleko następne NAN OPTIPRO® Plus 2. Jak ten produkt wypadł w ocenie mam? Sprawdźmy!

Co zdaniem testerek wyróżnia mleko następne NAN OPTIPRO® Plus 2?

1. Wysoka jakość produktu i odpowiednia ilość* i jakość białka.
Ponad 50% testerek jako najważniejszą cechę testowanego produktu wskazała jego wysoką jakość. Nic dziwnego, bo NAN OPTIPRO® Plus 2 zawiera wysokiej jakości białko OPTIPRO® w ilości* dostosowanej do potrzeb niemowlęcia po 6. miesiącu, a także bakterie L.reuteri, takie jak w mleku mamy oraz FOS/GOS. NAN OPTIPRO® Plus 2 zawiera także immunoskładniki* (cynk*, żelazo*, witamina A*, witamina C*), czyli składniki mineralne i witaminy, uczestniczące w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego dziecka, by wspierać zdrowy i prawidłowy rozwój.

* zawartość zgodnie z przepisami prawa

2. Smak.
Aby mleko w ogóle miało szansę dostarczyć dziecku wartościowych składników, maluch musi je najpierw zjeść, a by to zrobił, produkt musi być po prostu smaczny. Mleko następne NAN OPTIPRO® Plus 2 przypadło do gustu niemowlakom, według 96% testujących mam ich maluchy bardzo chętnie opróżniały swoją butelkę.

3. Dobra tolerancja.
Być może zdarzyło Ci się używać produktu, który miał doskonały skład, dobrą konsystencję i smak, ale był źle tolerowany przez mały brzuszek. W takiej sytuacji wszystkie te zalety nie mają znaczenia, bo brzdąc i tak nie może pić danego mleka. Dlatego właśnie mamy doceniły dobrą tolerancję  NAN OPTIPRO® Plus 2. Jak deklaruje ponad 95% ankietowanych mam, u ich pociech nie wystąpiły problemy ze strony układu pokarmowego po podaniu testowanego produktu. 

4. Stosunek ceny do jakości.
Każda mama chce dać dziecku to, co najlepsze, ale nie ma się co oszukiwać – cena też jest ważna. Złotym środkiem jest znalezienie wysokiej jakości mleka w rozsądnej cenie, a takim produktem okazało się właśnie mleko następne NAN OPTIPRO® Plus 2. Prawie 92% testerek doceniło adekwatny stosunek ceny mleka do jego wysokiej jakości.

Dlaczego mamy, które przetestowały mleko następne NAN OPTIPRO® Plus 2, poleciłyby je innym mamom?

Prawie 100% testerek deklaruje, że poleciłoby mleko następne NAN OPTIPRO® Plus 2 innym rodzicom i ich pociechom, a ponad 95% z nich przyznaje, że testowane mleko następne spełniło ich oczekiwania. 98% ankietowanych mam uważa, że ten produkt jest dobrą kontynuacją po karmieniu piersią i ponad 95% ma zamiar nadal karmić maluszka mlekiem następnym NAN OPTIPRO® Plus 2 również po zakończeniu testowania. Po ukończeniu przez dziecko 12 miesiąca życia, 93% testujących mam planuje kontynuować karmienie mlekiem modyfikowanym NAN OPTIPRO® Plus 3. Dlaczego jeszcze mamy polecają NAN OPTIPRO® Plus 2?

Bo…
  • jest bezpieczne i smakuje maluchowi (Katarzyna M.)
  • spełniło wszystko moje oczekiwania. Córce bardzo smakowało i zawiera wartości odżywcze, które potrzebuje maluszek (Marika S.)
  • smakuje maluszkowi, łatwo je przyswaja, nie zauważyłam żadnych minusów (Alicja S.)
  • u mojego malucha nie wystąpiło żadne uczulenie ani problemy z brzuszkiem (Nastazja S.)
  • moim zdaniem jest to pełnowartościowe mleko zastępcze dla maluszków (Beata P.)
  • jest łatwe w przygotowaniu i nie uczula, co jest ważne w dzisiejszych czasach (Magda K.)
  • ponieważ smakowało ono mojemu dziecku, a także nie mieliśmy po nim żadnych kłopotów z brzuszkiem. Plusem na pewno jest to, że jest łatwo dostępne w sklepach i drogeriach. Mleko ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny (Martyna S.)
  • zapewnia łagodne przejście z karmienia piersią na mleko zastępcze (Danuta W.)
WAŻNA INFORMACJA: Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt i powinno być kontynuowane tak długo, jak to możliwe. Zanim zdecydujesz się stosować mleko początkowe, zasięgnij porady lekarza.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy