GRY
 
 

Młode talenty - otwarcie wystawy

12.01.2013r., godz.16.00 Dom Kultury Zacisze zaprasza na wyjątkowe wydarzenie.

dom kultury zacisze
Zapraszamy na otwarcie wystawy „Młode talenty”: Klara Kotwica, Natalia Cheng, Mariusz Ołowski.

Uroczystość uświetnią prezentacje muzyczno-teatralne:
Fragment spektaklu „Bazyliszek” w wykonaniu dzieci i młodzieży z Teatru Pinokio, Dziecięcego Zespołu Tańca Ludowego, Zespołu Wokalnego „Abrakadabra” i „Małych Form Teatralnych” z Domu Kultury „Zacisze” oraz koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Dziecięcego Zespołu Muzycznego z Zespołu Szkół Podstawowych nr 113 w Warszawie.

NATALIA CHENG
„Mam na imię Natalia, mam 14 lat. Jestem uczennicą warszawskiego Gimnazjum nr 142.
Pierwsze kredki dostałam na trzecie urodziny i od tamtej pory cały swój wolny czas poświęcam malowaniu. Kiedy mam pędzle w ręku, zapominam o wszystkich swoich problemach i czuję się szczęśliwa. W 2001 roku postanowiłam rozwijać swoją pasję i skorzystałam z wachlarzu zajęć artystycznych. Między innymi pracownia akwareli DK Zacisze. To sprawiło, że zaczęłam wiązać swoją przyszłość z malarstwem. Za kilkanaście lat planuję odnaleźć się w kreatywnej pracy, ponieważ nie mam zamiaru zostać sztywniakiem za biurkiem”.

KLARA KOTWICA
„Mam na imię Klara. Mam 10 lat, a maluję od czterech. Sprawia mi to dużą przyjemność. Zawsze lubiłam rysować. Chodzę do pracowni rysunku i malarstwa DK Zacisze, ponieważ chcę malować jeszcze lepiej. Najchętniej maluję zwierzęta, bo są bardzo ciekawe. Sama szkicuję i maluję, pomysły czerpię z natury. Uwielbiam rysować konie, ponieważ są piękne i moim zdaniem bardzo trudne”.

MARIUSZ OŁOWSKI
„Nazywam się Mariusz Ołowski. Jestem uczniem Liceum Sztuk Plastycznych im. Wojciecha Gersona w Warszawie. Maluję od zawsze, bo malarstwo jest moją pasją i sposobem na sprawdzenie moich możliwości artystycznych. Malarstwo to moje wyzwanie i wielka przyjemność.”

Wystawę można oglądać do 23 stycznia 2013.

Dom Kultury ZACISZE
Blokowa 1
Warszawa
Redakcja poleca: Gdynia Film krótki
Obejrzyj relację Miasteczka Zmysłów z Gdyni
Doładuj
Przeładuj