młodzi polscy ojcowie
fot. Instagram

Młodzi ojcowie wśród polskich celebrytów: wiek najmłodszego szokuje!

Internauci krytykują młodziutkiego youtubera, Jana Dąbrowskiego, który w wieku 24 lat ma już dwoje dzieci. Tymczasem najmłodsi ojcowie wśród polskich gwiazd byli... sporo młodsi!
Magdalena Drab
młodzi polscy ojcowie
fot. Instagram
Zwykle opinia publiczna ocenia wiek matki, krytycznie odnosząc się zarówno do starszych, jak i bardzo młodych gwiazd, które rodzą dzieci. A co z ojcami? Oni także radzą sobie (lepiej lub gorzej) z rodzicielskimi obowiązkami, które spadają na nich często w bardzo młodym wieku. Ile lat mieli najmłodsi polscy celebryci, gdy powitali na świecie swoje dzieci?

Najmłodsi ojcowie wśród polskich celebrytów: wiek niektórych szokuje!

Znany youtuber, Jan Dąbrowski, przyznał niedawno, że bycie ojcem dwojga małych dzieci go przytłacza. „Czasem siada mi psychika” – oznajmił 24-letni celebryta, czym wywołał dyskusję o odpowiednim wieku, w którym mężczyzna powinien założyć rodzinę. Czy 23-24 lata to za mało? Czy mężczyzna ma wówczas prawo nie sprostać obowiązkom ojca?
 

Okazuje się, że wiek Jana Dąbrowskiego jest całkiem „zaawansowany” w porównaniu z wiekiem innych młodych tatusiów w polskim show-biznesie. Nieco młodszy był bokser Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, którego syn urodził się, gdy tata miał 21 lat. Adam Małysz z kolei został tatą córki w wieku 20 lat. Co ważne, udało mu się utrzymać pełną rodzinę. Skoczek Piotr Żyła także po raz pierwszy został ojcem, gdy miał zaledwie 20 lat. Jego małżeństwo z Justyną Żyłą nie przetrwało jednak próby czasu, choć sportowiec stara się zachować dobre relacje z dziećmi. Ale najbardziej zdumiewa historia znanego stylisty: Tomasz Jacyków wiele lat temu został... 15-letnim ojcem! Jego syn nie utrzymuje z nim kontaktu.

Rola bardzo młodego taty jest jednak zbyt wymagająca? 

 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Zgodne wychowywanie dziecka – film
Zastanawiasz się jak razem zgodnie wychowywać malucha? Twój mąż chce grać z malcem w piłkę, a ty upierasz się przy teatrze. To da się pogodzić.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy