sukienki ciążowe do pracy najpiękniejsze
fot. Materiały prasowe/ kolaż MTJ

Sukienki ciążowe do pracy - nasze typy!

W co się ubrać do pracy, kiedy brzuszek robi się coraz większy? Jak ubrać się wygodnie, praktycznie, a zarazem zgodnie z dress codem? Mamy kilka typów, które się sprawdzą. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie?
Weronika Zagojska
sukienki ciążowe do pracy najpiękniejsze
fot. Materiały prasowe/ kolaż MTJ
Wciąż słyszymy od przyszłych mam "Ale w co się ubrać do pracy?", "Nie mam już pomysłu!", "Wszystko mnie ciśnie!". Taka prawda, wraz z rosnącym i coraz bardziej zaokrąglającym się brzuszkiem mamy ochotę chodzić tylko w elastycznych, rozciągliwych i szerokich ubraniach. W pracy niestety nie zawsze możemy sobie pozwolić, by wyglądać niestosownie i stawiać wyłącznie na wygodę.

Co więc nosić? Oczywiście sukienki, oczywiście najlepiej ciążowe. Dlaczego? Najczęściej są tak skrojone, że będą dobre na każdym etapie ciąży - od małego brzuszka, po spory przed porodem. A do tego często mogą się też sprawdzić w czasie karmienia piersią. Najlepiej jeśli są uszyte z przewiewnych, oddychających materiałów.

Sukienki ciążowe - koszulowe LOVE

sukienka ciążowa koszulowa

W biurze i wszędzie tam, gdzie obowiązują sztywne zasady ubierania, a mężczyźni muszą chodzić w garniturach przyszła mama może postawić na tzw. sukienki koszulowe. Inspirowane męskim krojem koszuli, wyglądają elegancko, są wygodne, mogą mieć szeroki fason, a do tego są supermodne!
UWAGA: jeśli nie widzisz naszej galerii zakupowej, dodaj Babyonline.pl do białej listy w Adblock.
Redakcja poleca: Porady stylisty: jak ubierać się w ciąży? [WIDEO]
Pytanie „W co się ubrać?” nie traci na aktualności nawet wtedy, gdy jesteś w ciąży. Zakładać wielkie, ale wygodne sukienki-namioty czy podkreślające brzuszek elastyczne tuniki? A może najważniejszy jest materiał, z jakiego uszyto ubrania? Zobacz nasz film! Jak się ubierać w ciąży, podpowiada doradca wizerunku i stylista, Jakub Świerbiołek.

Rozpinane sukienki ciążowe w modny wzorek

sukienka ciążowa w liski

Tam gdzie nie ma takich restrykcyjnych wytycznych dotyczących ubioru można odrobinę "zaszaleć" i wybrać, np. rozpinaną sukienkę z kołnierzykiem w drobny, modny wzorek. Zobaczcie tę w liski! To nasz typ!

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy