GRY
 
 

Modni rodzice

Wyglądać pięknie po porodzie? Gwiazdy srebrnego ekranu i estrady pokazują, że to nie jest takie trudne!

Wyglądać pięknie po porodzie? Gwiazdy srebrnego ekranu i estrady pokazują, że to nie jest takie trudne!

Wokalistka "No Doubt" Gwen Stefani i jej mąż Gavin Rossdale zostali obwołani najlepiej ubraną parą rodziców showbiznesu.
Konkurs został zorganizowany dwa tygodnie temu przez firmę produkującą produktu dla dzieci, Cosatto.

Jasnowłosa (i zawsze perfekcyjnie wyglądająca) piosenkarka od ośmiu miesięcy jest mamą małego Kingstona, ale po porodzie nie poświęciła się wyłącznie macierzyństwu. Pół roku po narodzinach synka wydała płytę „The Sweet Escape”, z singlem „Wind It Up”.
Teraz jednak coraz częściej mówi o zakończeniu kariery i skupieniu się wyłącznie na opiece nad Kingstonem, bo – jak twierdzi Gwen – posiadanie dzieci to szczyt jej marzeń.

Drugie miejsce w plebiscycie na najmodniejszych rodziców zajęła para: Brad Pitt i Angelina Jolie, a trzecie – Victoria i David Beckham. Poza podium znalazła się ikona mody XX wieku: Madonna i jej mąż, Guy Ritchie. Na kolejnych miejscach znaleźli się m. in. Kate Moss ze swoim byłym partnerem i Gwyneth Paltrow z Chrisem Martinem.

Konkursową ciekawostką jest fakt, że średnia wieku wszystkich rodziców z pierwszej dziesiątki najmodniejszych to ponad trzydzieści lat. Nie dziwi to organizatorów plebiscytu, którzy twierdzą, że dojrzali rodzice dobrze znają swój styl i potrafią wyrazić siebie za pomocą ubioru.

Sylwia Niemczyk
Redakcja poleca: Będzie córeczka? Weronika Rosati odpowiada [WIDEO]
Aktorka potwierdza informacje o ciąży i chętnie pozuje na ściance pokazując widoczny już ciążąwy brzuszek.

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj