gra mój Dakar
fot. materiały prasowe

Wybierz się z dzieckiem na rajd Dakar!

Zawsze marzyliście o rajdzie Dakar? Teraz możecie wybrać się tam z... dzieckiem! A to wszystko dzięki grze planszowej "Mój Dakar". Polecamy!
gra mój Dakar
fot. materiały prasowe
Dakar to najdłuższy i najbardziej niebezpieczny rajd terenowy na świecie, w którym biorą udział: ciężarówki, samochody, motory i quady. Zawsze marzyliście, aby się tam wybrać? Teraz możecie spełnić swoje marzenia i pojechać tam... wraz z dzieckiem i to wcale nie wychodząc z domu! To wszystko dzięki nowej, trzymającej w napięciu grze planszowej "Mój Dakar".

Przez planszową pustynię

Gra rozpoczyna się w Limie, prowadzi przez Peru i Chile, a kończy się w Buenos Aires. Po drodze na zawodników czeka wiele przygód, bo na Dakarze zdarzyć się może wszystko i nigdy nie wiadomo, co czeka za pustynną wydmą. Zwycięża ten, kto pierwszy dojedzie do mety. W niesamowitą podróż pełną przygód zaprasza autor gry, Jacek Bonecki, fotograf, który od 1997 roku startuje w rajdach Dakar.
Gra została wzbogacona o innowacyjne rozwiązanie na rynku wydawniczym - aplikację TAP2C. Dzięki niej gracze mogą skorzystać z dodatkowych treści multimedialnych!
Polecamy małym i dużym chłopcom oraz wszystkim miłośnikom motoryzacji i adrenaliny!

Grę będzie można kupić od 28 grudnia w dobrych sklepach i salonikach prasowych, a już teraz dostępna jest w przedsprzedaży na HitSalonik.pl. Idealny prezent na długie zimowe wieczory, który umili wam oczekiwanie na ciepłe, wiosenne dni i wakacje!
 
Redakcja poleca: Dziecko chodzi na palcach – czy to norma, czy zaburzenie? [WIDEO]
Przyczyn, dlaczego dziecko chodzi na palcach, może być wiele – od niegroźnych po powody chorobowe, np. porażenie mózgowe lub obciążenia genetyczne. Chodzenie na palcach u dziecka wymaga konsultacji ze specjalistą, aby w razie potrzeby wdrożyć leczenie.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy