Mój tata tańczy w balecie, książka dla dzieci, Teatr Wielki Opera Narodowa, Robert Wolański, Maksim Woitiul
fot. mat. pras.

Mój tata tańczy w balecie - piękny prezent pod choinkę

Teatr Wielki – Opera Narodowa wydała kolejną książkę dla dzieci. To wyjątkowy album z niezwykłymi zdjęciami Roberta Wolańskiego. Zachwyci i małych, i dużych.
Mój tata tańczy w balecie, książka dla dzieci, Teatr Wielki Opera Narodowa, Robert Wolański, Maksim Woitiul
fot. mat. pras.
Mała dziewczynka, mała lalka i wielki teatr. Mela spędza dzień w pracy swojego taty, Maksima  Woitiula, który jest pierwszym solistą Polskiego Baletu Narodowego. Obserwuje lekcję baletową, towarzyszy tacie w garderobie i w bufecie, podgląda tancerzy zza kulis. Zachwyca się, zadziwia, czasem denerwuje. I dzieli swoimi spostrzeżeniami. A wszystko to ukazują niezwykłe zdjęcia Roberta Wolańskiego.

„Mój tata tańczy w balecie” to wyjątkowy album wzbogacony o teksty wprowadzające w fascynujący świat baletu, który spodoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Jego lektura daje niepowtarzalną okazję, by zobaczyć przygotowania do spektaklu „Dziadek do orzechów” i „Król Myszy” oczami małej dziewczynki, która wraz ze swoją lalką Mimi zagląda w każdy zakątek teatralnych kulis jednej z największych sceny świata.

Zdjęcia: Robert Wolański / SONY, tekst: Iwona Witkowska
Na zdjęciach: Amelia i Maksim Woitiul


Zobacz też: Kopciuszek - bajki baletowe
Redakcja poleca: Kamil Nowak z Blogojciec.pl: "Największy błąd młodych ojców to..." [WIDEO]
Najsłynniejszy polski tata-bloger radzi młodym ojcom, by od samego poczatku angażowali się w opiekę nad swoim dzieckiem i przestrzega ich przed czestym błędem!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 5 głosy

Zobacz także

Popularne tematy