Dziewczynka na ściance wspinaczkowej,
fot. Fotolia

Czy twoje dziecko też wspina się na meble? Zobacz zabawny film

Dzieci nie boją się wysokości. Potrafią wspinać się po meblach, nie obawiając się, że spadną. Zobacz zabawny film, w którym mała dziewczynka wchodzi na lodówkę.
Monika Karbarczyk
Dziewczynka na ściance wspinaczkowej,
fot. Fotolia
Czy wam też się to przydarzyło? Rozmawiacie z dzieckiem w łazience, odwracacie się na chwilę, a jego nie ma... Maluch nie mógł odejść, bo musiałby przejść tuż obok was, nie mógł się schować za szafką, półką itp., bo niczego takiego w pobliżu nie ma. Po prostu się zdematerializował. Gdy zaczynacie się niepokoić, słyszycie śmiech... spod sufitu. Okazuje się, że dziecko, zapierając się stópkami o futrynę, wspięło się wysoko i wisi na drążku do ćwiczeń. 
Mój syn tak potrafi. Wspina się na wszystko i wszędzie. Nie boi się, że spadnie, nie boi się, że z czegoś nie zejdzie (zawsze przecież można zawołać mamę lub tatę).

Zobaczcie, jak mała dziewczynka wspina się po lodówce. Czy wasze dzieci też tak potrafią?
 
 
Little Girl Easily Climbs Fridge

This will come in handy when she is older and has to sneak back in at night....

Posted by Break on 14 września 2015

Polecamy: Dlaczego warto z dzieckiem iść na plac zabw?
Redakcja poleca: Wyprawka do szpitala – dla mamy i dziecka [WIDEO]
Nie warto zwlekać do ostatniej chwili ze spakowaniem rzeczy do szpitala dla ciebie i dla dziecka. Zrób to na około miesiąc przed planowanym terminem porodu. Zobacz w naszym filmie, co powinno się w znaleźć w torbie do szpitala.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy