GRY
 
 

Moje mikołaje - warsztaty artystyczne dla dzieci

2.12.2012r., godz.16.00-18.00 Dom Kultury Zacisze zaprasza wszystkie dzieci na warsztaty artystyczne, podczas których wspólnie poczujemy magiczny czar świątecznych przygotowań.

dom kultury zacisze
Trudno wyobrazić sobie Boże Narodzenie bez choinki udekorowanej ozdobami, a najpiękniejsze i najoryginalniejsze to te wykonane własnoręcznie. Podczas warsztatów dzieci samodzielnie wykonają tradycyjne i bajkowe ozdoby choinkowe, barwne i niepowtarzalne kartki, na których wyślą życzenia swoim przyjaciołom i bliskim. Święta pachną piernikiem. I tego zapachu u nas nie zabraknie - zapraszamy na malowanie pierniczków kolorowym lukrem i czekoladą. W programie również Boże Narodzenie malowane na szkle. Czas przygotowań i oczekiwania to piękny czas pełen niesamowitej magii.

Program:
przygotowanie ozdób na choinkę,
piękne kartki, które wyślemy z życzeniami,
wykonanie dekoracji świątecznego stołu,
pierniki lukrem i czekoladą malowane.  
7 form warsztatowych dla dzieci w różnym wieku.

Opłata 15 zł/dziecko.

Dom Kultury ZACISZE
03-641 Warszawa, ul. Blokowa 1
tel 22 679 84 69, 22 743 87 10
Redakcja poleca: Czy zapisać dziecko na piłkę nożną? – zobacz film
O karierze piłkarskiej marzy niejeden chłopak i niejedna dziewczynka. Ale aby taką karierę zrobić, trzeba zacząć trenować od małego. Zresztą na treningi piłki nożnej warto zapisać dziecko nie (tylko) z powodów ambicjonalnych. Dlaczego? Zobacz film z treningu Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa.
Doładuj
Przeładuj