Dzieci Michelle Weston po powrocie ze szpitala
fot. Michelle Weston

Oglądając te zdjęcia poczujesz dumę, że jesteś mamą

Bycie rodzicem to ogromne wyzwanie. Są jednak momenty, które wynagradzają zmęczenie, nieprzespane noce, strach. Wtedy myśli się tylko jedno: "Jestem dumna, że jestem mamą"!
Hanna Szczesiak
Dzieci Michelle Weston po powrocie ze szpitala
fot. Michelle Weston
Macierzyństwo nie jest łatwe – doskonale wie o tym każda mama. Są jednak momenty, gdy świat się na chwilę zatrzymuje i myśli się tylko o miłości do dziecka i rozpierającej dumie. Poniżej znajdziecie zdjęcia mam, które poproszono o uchwycenie jednego z takich momentów – chwili, gdy poczuły, że są wielkimi szczęściarami właśnie dlatego, że są mamami.

Zobacz zdjęcia:


To zdjęcie z dnia, kiedy mój syn, który ma autyzm, zdobył pomarańczowy pas w taekwondo. Tak naprawdę czuję się dumna KAŻDEGO dnia, gdy widzę, jak pokonuje swoje przeszkody.


Prawdziwe życie. Karmię piersią mojego 6-miesięcznego maluszka i zabawiam 2,5-latka. To było wtedy, gdy wszystko stało się łatwiejsze i zaczęłam myśleć, że naprawdę jestem w stanie "to" robić.


Mój mąż wspiera naszego syna podczas meczu.


Pierwsze wspólne gotowanie z mamą. Był taki szczęśliwy, że mógł mi pomóc!


Ciąża, poród, macierzyństwo – robienie wszystkiego najlepiej, jak się da, to ogromne wyzwanie. Ale wystarczy jeden słodki, mokry buziak, który przypomina, że jestem szalenie dumna z bycia mamą! 


Przyłapałam moje dziewczynki, gdy były dla siebie wyjątkowo miłe. Patrzenie na ich miłość sprawia (jak nic innego!), że jestem naprawdę dumna.


To zdjęcie zrobiłam, gdy mój 16-letni syn wolał zostać w szpitalu i grać z chorym bratem, niż spotkać się ze znajomymi. Wtedy zrozumiałam, do jakiej miłości zdolne są moje dzieci.


To zdjęcie było zrobione w szpitalu, dzień po narodzinach mojego najmłodszego dziecka. To był pierwszy dzień, gdy wszystkie trzy moje "maleństwa" były razem. Ta jedna chwila wciąż jest tak emocjonalna, że doprowadza mnie do łez. To zdjęcie zdecydowanie sprawia, że jestem dumna z bycia mamą.


Kiedy byłam w ciąży, bałam się, że nie będę w stanie utulać i pocieszać mojego maluszka. Teraz ma 2 miesiące. Jestem całym jego światem, a on moim. Bycie jego mamą i trzymanie go w ramionach sprawia, że jestem dumna. W świecie, gdy tak wiele wymagamy od naszych dzieci, takie momenty są bezcenne.

Te zdjęcia naprawdę wzruszają... Czasem wystarczy jeden uśmiech, przytulenie czy całus, by zapomnieć o całym zmęczeniu, strachu i stresie.

Kiedy wy czujecie dumę z bycia mamami?

Polecamy: Jak być dobrą i spełnioną mamą
Redakcja poleca: Jak wychować szczęśliwe dziecko? Jest 1 warunek! – mówi psycholog [WIDEO]
Jak wychować mądre i szczęśliwe dziecko? Podstawowym warunkiem jest... twoje szczęście! Furtką dla dziecka do dobrego życia są szczęśliwi i spełnieni rodzice.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy