Monika Mazur jest w ciąży! Gwiazda TVP pochwaliła się zdjęciem
fot. Instagram Moniki Mazur

Monika Mazur jest w ciąży! Gwiazda TVP pochwaliła się pięknym zdjęciem

Monika Mazur jest twarzą TVP, która znana jest dzięki serialowi „Na sygnale”. Aktorka radosną nowiną o ciąży pochwaliła się na swoim Instagramie.
Katarzyna Gałązkiewicz
Monika Mazur jest w ciąży! Gwiazda TVP pochwaliła się zdjęciem
fot. Instagram Moniki Mazur
Informacja o ciąży Moniki Mazur szybko obiegła media społecznościowe. Aktorka ogłosiła tę nowinę światu za pomocą Instagrama, który stał się ostatnimi czasy głównym komunikatorem, dzięki któremu dowiadujemy się o ciążach i porodach gwiazd. Do licznego grona przyszłych mam dołączyła także aktorka, która zapozowała na zdjęciu razem z mężem, chwaląc się ciążowymi krągłościami. Trzeba przyznać, że brzuch Moniki Mazur jest już naprawdę duży!

Kiedy na świat przyjdzie dziecko Moniki?

Gwiazda TVP, co widać na zdjęciu, jest już w zaawansowanej ciąży. Kobiecie bardzo długo udawało się utrzymywać w sekrecie fakt, że zostanie mamą. Aktorka nie powiedziała jednak, który to miesiąc. Jak możemy przeczytać na Instagramie:

„Nadszedł moment, w którym z radością chcemy podzielić się z Wami naszym szczęściem. Już niedługo nasza rodzina powiększy się” – i jak dodała: – „Czuję się świetnie i pomimo że z każdym dniem jestem coraz większa – mam wrażenie, że unoszę się nad ziemią” – dzieliła się z wrażeniami aktorka.
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

Kto już złożył gratulacje?

Na komentarze od przyjaciół i fanów nie trzeba było długo czekać. Gratulacje do Moniki i jej męża popłynęły także od wielu znanych osobistości w Polsce:
 
Ouuuu yeah 💪 w końcu obie officially 🤗😘😘😘 – napisała Barbara Kurdej-Szatan, która też dopiero co ogłosiła światu, że zostanie mamą.
Wow, ale super wiadomość. Gratulacje – dodała Paulina Krupińska
Aaaaaaa! Sąsiadka! Nooooo to jest wiadomość miesiąca. Gratuluje – cieszył się Rafał Maślak
Awwwwwww gratulacje – skomentowała Kasia Dziurska.
O woooooow!!! – dodała Olga Kalicka

Redakcja Mamo To Ja przyłącza się do życzeń i składa parze najserdeczniejsze gratulacje!

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy