Monika Mrozowska pochwaliła się świadectwem córki
fot. Instagram

Monika Mrozowska pochwaliła się świadectwem córki. Ma powody do dumy?

Monika Mrozowska pokazała świadectwo szkolne córki. I choć dokładnie widać to na zdjęciu, to aktorka jeszcze wyraźnie podkreśliła: na cenzurce nie ma czerwonego paska. Mama ma jednak zupełnie inne powody do dumy ze swojego dziecka.
Magdalena Drab
Monika Mrozowska pochwaliła się świadectwem córki
fot. Instagram
Monika Mrozowska cieszy się z zakończenia roku szkolnego oraz z faktu, że jej córka zdała do następnej klasy. Mama celowo pokazała zdjęcie świadectwa szkolnego, które wygląda zupełnie inaczej niż to, którym chwali się większość rodziców. Z czego zatem jest tak dumna?

Monika Mrozowska pokazała świadectwo córki: może być dumna!

Rodzice zwykle chwalą się czerwonym paskiem na świadectwie dziecka, a Monika Mrozowska wręcz przeciwnie – dumą napawa ją świadectwo bez paska! 41-letnia mama czworga dzieci bardzo szczegółowo wyjaśniła, co jej córka, Jagoda, osiągnęła w czasie minionego roku. I nie były to wcale najwyższe oceny w szkole.

„W tym roku bez czerwonego paska, ale z ogromną świadomością sprawczości i niebywałą dojrzałością. Jadziu, jesteś ekstra! A tej samodzielności mógłby się od Ciebie uczyć niejeden dorosły. W tym ciężkim roku szkolnym pokazałaś, że potrafisz brać sprawy w swoje ręce, walczyć do końca i nie przejmować się pierdołami. Kocham najmocniej na świecie!” – napisała Monika Mrozowska pod zdjęciem roześmianej dziewczynki.

Pozostaje tylko brać przykład z tak mądrej mamy. Gratulujemy także Jagodzie, bo kończący się rok szkolny był niemałym wyzwaniem dla uczniów! Przy okazji zachęcamy również innych rodziców, by przyłączyli się do akcji „Jestem dumna/y z dziecka, nie ze świadectwa” zorganizowanej przez Fundację AleKlasa. Akcję popiera m.in. psycholożka Dorota Zawadzka.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Czy dziecko może nie chodzić do szkoły, tylko uczyć się w domu? - film
Nie podoba ci się klasyczny model edukacji? Wolałabyś, by twoje dziecko było traktowane indywidualnie? Masz dość szkolnych skostniałych zasad? Chciałabyś mieć większy wpływ na to, jaką wiedzę zdobywa dziecko? Zastanów się nad domową edukacją i obejrzyj film, na czym ona polega.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy