Monika Mrozowska jest w ciąży
fot. Instagram/monikakingamrozowska

Monika Mrozowska spodziewa się dziecka. To jej czwarta ciąża

Monika Mrozowska jest już mamą trójki dzieci. Teraz za pośrednictwem Instagrama kobieta podzieliła się radosną nowiną – niebawem po raz czwarty zostanie mamą.
Joanna  Biegaj
Monika Mrozowska jest w ciąży
fot. Instagram/monikakingamrozowska
Aktorka jest mamą trójki dzieci: Karoliny, Jagody i Józefa. Monika chętne pokazuje je na swoim Instagramie, a także publicznie wypowiada się na temat macierzyństwa. Kilka dni temu kobieta zamieściła w sieci zdjęcie z sesji ciążowej, tym samym oznajmiła światu, że po raz czwarty zostanie mamą.

Zdjęcie z sesji ciążowej

Monika wrzuciła do sieci przepiękne zdjęcie z sesji ciążowej, podpisując je słowami: „Jestem w ciąży. Połowę tego ‛błogosławionego stanu‛ udało mi się spędzić we względnym spokoju. Pracując i odpoczywając. Jestem szczęśliwa, zdrowa, ale nie informowałam o tym na etapie ciążowego testu”.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„40-letnia matka 3 dzieci znana jest głównie ze swoich perypetii miłosnych (...) Monika Mrozowska jest jedną z tych gwiazd, o których pisze się raczej w kontekście kolejnych perturbacji w życiu osobistym, aniżeli sukcesów w sferze zawodowej. Monika przez wiele lat robiła, co mogła, by wciąż móc funkcjonować na obrzeżach show biznesu.” Lekturę pudelka zawiesiłam jakiś czas temu... Dostaję co prawda od znajomych i od Was czasami informacje, że pojawił się „artykuł” podobnej treści, ale... odbiera to tyle sił, że szkoda mi na to tracić energię. Autorem tego typu treści, których bohaterem jestem nie tylko ja, jest między innymi pan Łukasz oraz jego koledzy „dziennikarze”, którzy niestety owoców swojej pracy nie podpisują imieniem i nazwiskiem. Panie Łukaszu, też bym wolała żeby pisał pan o tym jak zasuwam w kuchni od 7:00 do 20:00 karmiąc ludzi najlepiej jak umiem. Albo o tym jak spędzam kilkanaście godzin na planie serialu z super ekipą, którą moje „perturbacje w życiu osobistym” obchodzą tyle, co zeszłoroczny śnieg, którego nie było. Albo o premierze mojej nowej książki, do której tygodniami wymyślam przepisy i robię zdjęcia. Różnica pomiędzy moją pracą „na obrzeżach szołbiznesu” a pana w samym „epicentrum” polega na tym, że ja staram się sprawiać ludziom przyjemność i pod wszystkim, co robię, chętnie się podpisuję... Efekty pana pracy to nerwy rodziny oraz bliskich i jad sączący się w komentarzach. A podpisu autora brak. Jestem w ciąży❤️ Połowę tego „błogosławionego stanu” udało mi się spędzić we względnym spokoju. Pracując i odpoczywając. Jestem szczęśliwa, zdrowa, ale nie informowałam o tym na etapie ciążowego testu. Panie „redaktorze” , wiem że do Mick’a Jagger’a ciągle mi daleko 😉 Pod kątem dorobku artystycznego i ilości dzieci... ale jakoś facetom nie wypomina się ilości partnerek🤔? Zwłaszcza w dobie szybkich randek z tindera... P.s. Karola @karolinasynowiec_fotografia dziękuję Ci za piękne zdjęcia❤️, a dla Was mam niespodziankę! Już w czwartek 17 września premiera mojego eBook’a , który powstał we współpracy z platformą @how2.shop 💙 Za miastem i na „obrzeżach” jest super, bo można w ciszy i spokoju pracować nad takimi fajnymi książkami! #momof4

Post udostępniony przez Monika Mrozowska (@monikakingamrozowska)

Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.

Gratulacje od fanów

Pod zdjęciem posypały się gratulacje od fanów: 

„Gratulacje! Masz tyle energii że nic tylko czerpać i czerpać😍 uwielbiam tu zaglądać🙂”

„Gratulacje Monia. Bądź szczęśliwa!!!🙌🏻”

„Gratulacje!!!!!!”

My też przyłączamy się do gratulacji! 

[pisownia cytatów oryg. - przyp. red.]

Źródło: Instagram

Zobacz także
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy