Monika Mrozowska imię dziecka
fot. Instagram

Mrozowska wymyśliła ORYGINALNE imię i śmieszny przydomek dla synka: „Ma być czystym szczęściem”

Monika Mrozowska z niecierpliwością czeka na narodziny czwartego dziecka, a fanom zdradziła właśnie jego imię. Chłopiec zyskał już nawet śmieszny przydomek, który w dodatku ma zapewnić mu szczęście na przekór trudnym czasom.
Magdalena Drab
Monika Mrozowska imię dziecka
fot. Instagram
Monika Mrozowska już wkrótce urodzi czwarte dziecko. Do 17-letniej Karoliny, 10-letniej Jagody i 6-letniego Józefa dołączy chłopiec, któremu rodzice wybrali piękne, choć mało popularne imię. 

Monika Mrozowska zdradziła imię dziecka

Monika Mrozowska pochwaliła się czwartą ciążą, gdy jej brzuszek był już całkiem spory. Od tamtej pory na bieżąco informuje fanów o swoich ciążowych rozterkach i pokazuje urokliwe zdjęcia. A ponieważ poród tuż tuż, Mrozowska przyznała, że wybrała już imię dla synka. Mało tego, rodzina wymyśliła nawet zabawne przezwisko dla chłopca, by podkreślić jego wyjątkowość. 

„Tam w środku siedzi... Lucek 😍❤️ Mówimy na niego #luckyluke 😂 bo przy całej masie dziwnych rzeczy, która wydarzyła się w zeszłym roku ( i jak widać ma kontynuację w obecnym ) on ma być czystym szczęściem ❤️” − napisała na Instagramie szczęśliwa mama.

Lucek, czyli Lucjan, to odmiana łacińskiego imienia Lucjusz. Otrzymywały je kiedyś dzieci urodzone o świcie („lux” po łacinie oznacza „światło”). Być może to oryginalne imię stanie się wkrótce równie popularne wśród celebrytów co Henryk?
 


Zobacz też:
Redakcja poleca: 5 rad jak wybrać imię dla dziecka
Czas ucieka, brzuch rośnie, a ty wciąż nie wiesz, jakie imię wybrać dla dziecka? Sprawdź, o czym należy pamiętać, wybierając imię dla dziecka.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy