Monika Zamachowska
fot. Instagram

Monika Zamachowska planuje dziecko po 50-tce?

Monika Zamachowska rozstała się niedawno ze Zbigniewem Zamachowskim, ale nie traci pogody ducha. Co więcej, ze słów mamy dwójki dzieci wynika, że nie wyklucza kolejnej ciąży. I to po 50. roku życia!
Magdalena Drab
Monika Zamachowska
fot. Instagram
Monika Zamachowska ma już dwójkę dzieci z poprzedniego, drugiego małżeństwa. I mimo że właśnie przeżyła rozstanie z trzecim mężem, myśli o kolejnej ciąży!

Monika Zamachowska zostanie mamą po 50-tce?

Chociaż Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski żyli w zgodzie przez kilka lat, niedawno ich drogi się rozeszły. Zamachowska nie załamała się jednak, wręcz przeciwnie - myśli o powiększeniu rodziny! W rozmowie z Magdą Umer przyznała ostatnio, że mimo wieku wciąż chciałaby zajść w ciążę:

„Ja kończę pięćdziesiątkę i cały czas chciałabym jeszcze mieć dzidziusia” - powiedziała Monika Zamachowska. Reakcja jej rozmówczyni była pełna zrozumienia: „natura każe nam wydawać na świat potomstwo tak długo, jak to jest możliwe”.

Zamachowska jest już mamą 20-letniego Tomasza i 18-letniej Zofii.

Zobacz też:
Redakcja poleca: Ciąża po 40. to ciąża wysokiego ryzyka. Dlaczego? [WIDEO]
Ciąża po 40. niesie większe ryzyko zatrucia ciążowego i cukrzycy ciążowej. Nie jest łatwo w nią zajść – okazuje się, że tylko u 10 proc. kobiet może dojść do naturalnego zapłodnienia. Mimo wszystko zmiana stylu życia doprowadziła do tego, że coraz więcej kobiet decyduje się na późne macierzyństwo. Dr n. med. Wojciech Gontarek, ginekolog położnik, wymienia wady i zalety ciąży po 40.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy