GRY
 
 

Morskie opowieści w Centrum Handlowym Osowa

9.06.2012r.,godz.13:00-17:00 do zlokalizowanego w Gdańsku Centrum Handlowego Osowa zjadą największe Wilki Morskie z okolicy.

Centrum Handlowe Osowa
„A może nad morze?” to hasło przewodnie kolejnego eventu w ramach akcji „Godziny dla Rodziny”. Program weekendowej imprezy przewiduje m.in.: wspólne śpiewanie szant i morskich pieśni, trening marynarza czy spotkanie z ratownikiem.

Podczas eventu „A może nad morze?” klienci Centrum Handlowego Osowa poznają tajniki treningu marynarza, dowiedzą się m.in. czym jest batak oraz gra KIM, a także sprawdzą się w zawodach siłowania na rękę. Oprócz części rozrywkowej, w czasie wydarzenia zaplanowano także spotkanie z ratownikiem WOPR, który opowie o zagrożeniach w wodzie. Najmłodsi klienci, którzy w najbliższą sobotę odwiedzą trójmiejską galerię również znajdą coś dla siebie. Maluchy będą mogły nauczyć się śpiewać szanty, wysłuchać bajek o tematyce morskiej, a także zrobić sobie marynarskie tatuaże. Dodatkowo, zorganizowany zostanie konkurs na najładniejszy rysunek syrenki oraz najładniejsze zdjęcie wakacyjne.

Przez cały czas trwania imprezy – oprócz zaplanowanych o konkretnych godzinach atrakcji – będą uruchomione także stałe punkty animacyjne: pirackie atelier fotograficzne, prezentacja biżuterii z bursztynów oraz gra Memory.

Poniżej prezentujemy program eventu „A może nad morze?”:
13.00 uroczyste otwarcie imprezy
13.15 trening marynarza – batak, gra KIM, siłownia na rękę
13.35 nauka i śpiewania szant
14.00 konkurs na najładniejszy rysunek syrenki i najładniejsze zdjęcie wakacyjne
14.30 spotkanie z ratownikiem WOPR
15.00 prezentacja biżuterii z bursztynu, sztuka rozpoznawania prawdziwego bursztynu
15.25 czytanie bajek o tematyce morskiej
15.45 nauka i śpiewania szant
16.05 malowanie marynarskich tatuaży na ręku
16.20 trening marynarza – batak, gra KIM, siłownia na rękę
16.55 podsumowanie zabawy, pożegnanie z gości, zaproszenie na kolejne spotkanie
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj