GRY
 
 

„MOTYLARNIA CZYTA DZIECIOM”

20.12.2011r., godz.11.00 Motylarnia zaprasza na przedświąteczne warsztaty literackie, w przytulnych wnętrzach „Motylarni”, gdzie w kąciku czytelnika będzie okazja, by spotkać się z książką, zabawą, ruchem i śpiewem.

Motylarnia
Warsztaty literackie dla dzieci - „Książka jest przygodą”
W grudniu zapraszamy na książki Sam McBratney. Jeśli kochasz kogoś tak bardzo, jak od ziemi aż po czubeczki stóp lub jak stąd do księżyca – to nasze spotkanie z książką i dwoma brązowymi zajączkami jest z pewnością dla Ciebie. Miłość niełatwo jest zmierzyć. Czasem nie wiemy jak ją pokazać, jak wyrazić. Ta książka jest dla wszystkich, którzy kochają, są kochani lub chcą kochać. O uczuciach, cieple i więzi. I o tym, jak na różne sposoby można mówić o miłości. Zapraszamy dzieci i rodziców na spotkanie z małym i dużym brązowym zającem!

A po czytaniu będziemy sami mogli pokazać, opowiedzieć i namalować nasze uczucia oraz odkryć, że każda pora roku i pogoda są znakomite do dobrej zabawy. Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku 2 – 5 lat. Dorośli mogą spędzić czas wraz z dziećmi lub odpocząć w kawiarni przy aromatycznej kawie lub herbacie, czytając świeżą prasę. Przedpołudniowe warsztaty kierujemy przede wszystkim do dzieci, które nie uczęszczają jeszcze do przedszkola.

Propozycja terminu to każdy wtorek godz. 11.00. Koszt warsztatów - 15 zł.\
Na najbliższe próbne, bezpłatne zajęcia zapraszamy we wtorek 20.12.2011 o godzinie 11.00.
Czas trwania zajęć 1h15 minut. Prosimy o zgłoszenia telefoniczne lub mailowe.

Motylarnia
Kawiarnia Kwiaciarnia
ul. Bogusza 2
62-608 Poznań
61 677 40 59
info@motylarnia.com.pl

więcej »
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj