Motylarnia

„Motylarnia czyta dzieciom” - „Co!?”

17.04.2012r.,godz.11.00 Motylarnia zaprasza dzieci w wieku 2 – 3 lat na warsztaty.
Motylarnia
 „Co!?” – Kate Lum

„Kto kiedykolwiek usypiał uparte dziecko, ten wie, ze jest to nie lada wyczyn. Babcie Patryka robi wszystko, żeby wnuczek poszedł wreszcie spać, ale chłopiec stawia przed nią coraz to nowe wyzwania…”

Opowieść o babci, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, o przygotowaniach do zasypiania i rytuałach, które uwielbiają małe dzieci, a humor zrozumiały dla maluchów. Zabawa dla tych małych i tych dużych, a przy tym bardzo ciekawe ilustracje Adriana Johnson.
Książka zdobyła prestiżową nagrodę w Wielkiej Brytanii „Red House Children’s Book Award.

Dorośli mogą spędzić czas wraz z dziećmi lub odpocząć w kawiarni przy aromatycznej kawie lub herbacie. Prosimy o deklarację udziału (telefonicznie lub mailowo) – ta informacja jest istotna pod kątem organizacji materiałów i przestrzeni do zajęć.

Koszt zajęć: 15 zł/dziecko, w przypadku rodzeństwa 10 zł/dziecko.

Motylarnia
Kawiarnia Kwiaciarnia
ul. Bogusza 2
62-608 Poznań
61 677 40 59
Redakcja poleca: Jak zrobić kalendarz adwentowy z papieru?
Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić kalendarz adwentowy z papieru, dobrze trafiłaś. Nasz jest łatwy do wykonania i efektowny, bo złoty! Dzięki kalendarzowi adwentowemu dziecku łatwiej jest czekać na gwiazdkę i prezenty. Znikające kolejne okienka kalendarza ułatwiają zrozumienie, ile jeszcze dni zostało do świąt i sprawiają, że ten czas nie dłuży się aż tak strasznie.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy