GRY
 
 

Motylarnia czyta dzieciom - "Jabłonka Eli"

24.04.2012r.,godz.11.00 Motylarnia i Zakamarki zapraszają dzieci w wieku 2 – 5 lat na spotkanie z Elą i Olkiem w książce Catariny Kruusval.

Motylarnia
To książka o tak ważnym obiekcie w życiu Eli, jakim jest jabłoń w ogrodzie, o uczuciu straty, o nieuchronnym cyklu życia wszystkiego wokół nas, ale i o … nadziei.
„…Na środku ogrodu rośnie duża jabłoń i na niej Ela najbardziej lubi się bawić. Olek też. Olek jest kolegą Eli. Oboje bardzo lubią wspinać się na jabłonkę. Ela ma swoją własną gałąź, na której zawsze siedzi, a Olek swoją. (…)Wiosną jabłoń robi się cała biała od kwiatów, które kwitną na jej gałęziach. (...) Latem drzewo zmienia się w zieloną grotę. (...) Jesienią zielone kwasidła zmieniają się w bardzo smaczne żółto – czerwone jabłka…”

Na przygodę z porami roku, z odradzającą się przyrodą, ale też o tym, jak radzić sobie ze stratą i o tym, co niesie za sobą co roku przychodząca wiosna.

Dorośli mogą spędzić czas wraz z dziećmi lub odpocząć w kawiarni przy aromatycznej kawie lub herbacie.
Koszt zajęć to 15 zł/dziecko, a w przypadku rodzeństwa 10 zł/dziecko.
Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia.

Motylarnia
Kawiarnia Kwiaciarnia
ul. Bogusza 2
62-608 Poznań
61 677 40 59
www.motylarnia.com.pl
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj