GRY
 
 

Motylarnia czyta dzieciom - „Lola i Charlie. ZA NIC NA ŚWIECIE NIE ZJEM POMIDORA”

31.01.2012., zapraszamy na spotkanie z cyklu „MOTYLARNIA CZYTA DZIECIOM” „Lola i Charlie. ZA NIC NA ŚWIECIE NIE ZJEM POMIDORA” – Lauren Child.

Motylarnia
Charlie czasem zajmuje się swoją młodszą siostrą Lolą. Czasem musi jej podać obiad. Ale jest pewien problem: Lola prawie niczego nie chce jeść i bardzo wybrzydza. Charlie jednak okazuje się bardzo sprytnym chłopcem. Co takiego wymyślił, żeby Lola zjadła nawet znienawidzonego pomidora? …

zapraszamy na nasze „warsztaty literackie” – a dowiecie się sami.
A po czytaniu – zapraszamy do zabawy w kreatywną kuchnię: nadamy produktom i potrawom nowe nazwy, stworzymy smakowite kompozycje, a na koniec będziemy ucztować!

Warsztaty skierowane do dzieci 2- 4 lata – obecność opiekuna na zajęciach wymagana, ze względu na zabawy kulinarne, które będą wymagały pomocy i kontroli dorosłego. Prosimy o zgłoszenia: telefoniczne /61 677 40 59/, mailowe /info@motylarnia.com.pl/ lub osobiście w kawiarni.

Motylarnia
Kawiarnia Kwiaciarnia
ul. Bogusza 2
62-608 Poznań
61 677 40 59
info@motylarnia.com.pl

więcej »
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj