GRY
 
 

Motylarnia czyta dzieciom - „PŁASZCZ Józefa”

13.03.2012r., Motylarnia zaprasza dzieci na niezwykłe spotkanie z książką „PŁASZCZ Józefa” – S. Taback.

Motylarnia
Józef miał kiedyś płaszcz, cały w dziurach – dokładnie jak ta książka! Kiedy płaszcz mu się zestarzał i zniszczył, przerobił go na kurtkę. Na co przerobił kurtkę? Co zrobił potem? Dzięki otworom, które tak sprytnie wycięto w kartkach tej książki, dzieci mogą zobaczyć, na co Józef przerabia swoje stare ubrania, zanim – cóż… – nie pozostanie mu zupełnie nic… Józef zrobi jednak coś, nawet z niczego!

ZAPRASZAMY DZIECI W WIEKU 2 – 5 LAT DO WSPÓLNEGO CZYTANIA i ZABAWY.
Będziemy wraz z „Józefem” odkrywać, że rzeczy, które zwykle zostałyby wyrzucone, można wykorzystać powtórnie i zrobić z nich coś pożytecznego. „O Płaszczu Józefa, który powstał z inspiracji tradycyjną piosenką w języku jidisz, można powiedzieć, że jest jakby nostalgiczną, ale przeznaczoną dla dzieci, wersją "Skrzypka na dachu". To absolutnie niezwykła pozycja wydawnicza” ( Radio TOK FM).

Bardzo prosimy o wcześniejsze złoszenia: telefoniczne-616774059, mailowe:info@motylarnia.com.pl lub osobiście w kawiarni.
Koszt: 15 zł/dziecko, w przypadku rodzeństwa 10zł/dziecko.
www.motylarnia.com.pl info@motylarnia.com.pl 61 677 40 59
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj