GRY
 
 

Motylarnia czyta dzieciom - Różni, najróżniejsi

11.10.2012r., godz.11.00 Warsztaty literackie dla dzieci - „Książka jest przygodą”. Motylarnia zaprasza dzieci na warsztaty literackie, w przytulnych wnętrzach, gdzie w kąciku czytelnika będziemy mieli okazję spotkać się z książką, zabawą, ruchem i śpiewem.

motylarnia
Zaczynamy w październiku, książką „RÓŻNI, NAJRÓŻNIEJSI” – Emma Damon
Co sprawia ze jesteś wyjątkowy? Czy wyglądasz tak samo jak dziecko obok? Oczywiście że nie – Ty wyglądasz jak Ty! Jest wiele rzeczy, którymi ludzie mogą się różnić. Czytając książeczkę „Różni najróżniejsi” możemy poznać te różnice, odkryć swoje unikatowe cechy oraz nauczyć się, że inny nie znaczy gorszy. Książeczka o odkrywaniu różnic między ludźmi, o różnorodności, ucząca tolerancji wobec różnic (choćby to były piegi na policzkach koleżanki). Poczytamy, a potem będziemy poprzez zabawę oglądać siebie nawzajem, szukać różnic i podobieństw oraz tworzyć swoje autoportrety. Poskaczemy, pośpiewamy i będziemy cieszyć się z tego, jacy jesteśmy wyjątkowi!

SPOTYKAMY SIĘ W KAŻDY CZWARTEK O GODZ. 11.00
Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku 2 – 4 lat.
Dorośli mogą spędzić czas wraz z dziećmi lub odpocząć w kawiarni przy aromatycznej kawie lub herbacie.
Zajęcia trwają ok.godziny.
Koszt: 15 zł/dziecko, a w przypadku rodzeństwa 10 zł/dziecko.
Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia mailowe, telefoniczne lub osobiście w Motylarni.

Motylarnia Kawiarnia Kwiaciarnia
61 677 40 59
www.motylarnia.com.pl
Redakcja poleca: Czy zapisać dziecko na piłkę nożną? – zobacz film
O karierze piłkarskiej marzy niejeden chłopak i niejedna dziewczynka. Ale aby taką karierę zrobić, trzeba zacząć trenować od małego. Zresztą na treningi piłki nożnej warto zapisać dziecko nie (tylko) z powodów ambicjonalnych. Dlaczego? Zobacz film z treningu Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa.
Doładuj
Przeładuj