GRY
 
 

Multibabykino

W każdą środę o godz.12.00 sieć kin Multikino i Silver Screen Łódź zaprasza przyszłe mamy oraz młodych rodziców wraz 
z niemowlętami oraz dziećmi do 3 roku życia na Multibabykino.

wydarzenia
fot. Multikino
W każdą środę o godzinie 12:00*, w osiemnastu kinach sieci Multikino i Silver Screen spotykają się młodzi rodzice ze swoimi pociechami. Na potrzeby najmłodszych widzów kina przygotowują specjalne warunki na salach kinowych, gdzie prezentowana są filmy dla Rodziców z bieżącego repertuaru. Seanse Multibabykino adresowane są do rodziców z dziećmi od pierwszego miesiąca życia do 3 lat. Na Multibabykino zapraszane są również Panie oczekujące potomstwa.

Kina przygotowały wyjątkowe warunki, w których maleństwa będą czuły się dobrze, a rodzice z przyjemnością obejrzą film. Sale, na których odbywają się seanse Multibabykino mają podwyższoną temperaturę, lekko przyciemnione światła i ściszony dźwięk. Sale są klimatyzowane, więc kiedy doskwierają upały, sale kinowe są dla nie jednej mamy i maluszka najprzyjemniejszym miejscem.

Warunki są bardzo sprzyjające dla maluchów, które chętnie śpią podczas seansów. Co ważne, niemowlęta na czas wyjścia rodziców do kina nie muszą być odstawione od piersi mamy. Podczas Multibabykino tworzy się bowiem wyjątkowa społeczność, która doskonale rozumie potrzeby małego człowieka.

Dzieci, dla których godzina 12-sta nie jestem porą popołudniowej drzemki, bardzo chętnie  oddają się zabawą na specjalnie przygotowanych mini placach zabaw. Miejsca na zabawę jest wystarczająco dużo, szczególnie pod ekranem kinowym. Zestaw zabawek zadowoli gusta niejednego dziecka. Kina zaopatrzone są w maty edukacyjne, zabawki gimnastyczne, książeczki, pluszaki i klocki. Niejedno dziecko uczy się również stawiana pierwszych kroków właśnie na sali kinowej, gdzie podłoga wyłożona jest mięciutką wykładziną. Co śmielsi uczą się również chodzenia po schodach lub biegania za rówieśnikami. Momentami można mieć wrażenie, że seans Multibabykino zamienia się w super przyjemny piknik rodzinny, gdzie każdy znajdzie dla siebie coś miłego - rodzice dobre kino, a dzieci doborowe towarzystwo. 

Kina oprócz specjalnych warunków na potrzeby dzieci pomyślały również o wygodzie rodziców. 
W salach kinowych, gdzie odbywają się seanse Multibabykino rozłożone są przewijaki, pieluszki w każdym rozmiarze oraz chusteczki nawilżające marki Pampers. Prócz tego rodzic może zostawić wózek w strzeżonych pomieszczeniach kinowych. W zamian otrzyma zaś bezpłatnie fotelik samochodowy (nosidełko), w którym podczas seansu filmowego, dziecko będzie mogło odpoczywać. Niektóre kina posiadają również na wyposażeniu podgrzewacze do butelek, krzesełka do karmienia oraz chusty do noszenia niemowlaków.

Multibabykino to miejsce spotkań młodych rodziców, możliwość podzielenia się swoimi doświadczeniami, radościami, a także oddech od codziennych obowiązków. To znakomita okazja dla najmłodszych i ich rodziców do zawarcia przyjaźni. Dla przyszłych mam, jest to znakomita okazja do czerpania wiedzy i podpatrywania zachowań małych pociech.

Cena biletu na Multibabykino to 15 zł. Cena obowiązuje we wszystkich kinach realizujących projekt Multibabykino i obejmuje dwa miejsca siedzące: jedno dla rodzica (opiekuna) i drugie dla dziecka.

Projekt realizowany jest w każdą środę o godz. 12.00, w 14 miastach Polski, a 19 kinach sieci Multikino i Silver Screen: Warszawa: Złote Tarasy, Wola, Targówek oraz Ursynów, Wrocław: Pasaż Grunwaldzki oraz Arkady, Poznań: Stary Browar oraz Malta, Włocławek, Szczecin, Gdańsk, Bydgoszcz, Rybnik, Zabrze, Kraków, Elbląg, Koszalin, Gdynia oraz Łódź .

Warszawskie Multikino na Ursynowie organizuje Multibabykino dwa razy w tygodniu: w poniedziałek i środę o godz. 12:00.


Multibabykino to autorski projekt, który uhonorowany został wyróżnieniem szwedzkich „Okularów Równości” przez Minister Izabelę Jarugę – Nowacką. Docenione zostało twórcze podejścia instytucji kultury do problemu wypełniania obowiązków rodzinnych przez kobiety i mężczyzn oraz za wspomaganie godzenia ich z osobistymi aspiracjami.

Bieżące informacje o Multibabykino »
Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj