GRY
 
 

Multibabykino – Rodzice i Dziecko w kinie

Idea Multibabykino jest prosta - dzieci czują się wspaniale, rodzice czerpią przyjemność z kina.

wydarzenia
fot. Multikino

Multibabykino – dla młodych rodziców i przyszłych mam
Multibabykino adresowane jest do przyszłym mam oraz młodych rodziców, którzy staraj się godzić obowiązki rodzinne z własnymi przyjemnościami, takimi jak np.: kino.

Czas i miejsce

Multibabykino odbywa się regularnie co tydzień, w każdą środę o godz.: 12:00, w 21 kinach sieci Multikino i Silver Screen. Wyjątkowo w warszawskim Multikinie na Ursynowie Multibabykino odbywa się 2 razy w tygodniu, w poniedziałek i środę o  godz.: 12:00.

Multibabykino – dla niemowlaków 

Na potrzeby najmłodszych widzów Multikino przygotowało specjalne warunki na salach kinowych. Sale mają podwyższoną temperaturę, lekko przyciemnione światła i ściszony dźwięk. Sale są klimatyzowane, więc kiedy doskwierają upały, sale kinowe są dla niejednej mamy i maluszka najprzyjemniejszym miejscem. Na sali kinowej każdorazowo ustawione są też siedziska i nosidełka, na które rodzic może przesadzić dziecko z wózka. Warunki są sprzyjające dla maluchów, które chętnie śpią podczas seansów. Niemowlęta na czas wyjścia rodziców do kina nie muszą być odstawione od piersi mamy, bo podczas Multibabykino tworzy się wyjątkowa społeczność, która doskonale rozumie potrzeby małego człowieka.

Czas zabaw rodziców i dzieci
Dzieci, dla których godzina 12-sta nie jestem porą popołudniowej drzemki, bardzo chętnie oddają się zabawom na specjalnie przygotowanych mini placach zabaw, dla których jest wystarczająco dużo miejsca, szczególnie pod ekranem kinowym. Zestaw zabawek zadowoli gusta niejednego dziecka. Bardzo często, dzieci uczą się stawiana pierwszych kroków właśnie na sali kinowej, gdzie podłoga wyłożona jest mięciutką wykładziną. Co śmielsi uczą się chodzenia po schodach i biegania za rówieśnikami.

Podziel się swoimi doświadczeniami
Multibabykino to również miejsce spotkań młodych rodziców i możliwość podzielenia się swoimi doświadczeniami, radościami, a także oddech od codziennych obowiązków. To znakomita okazja dla najmłodszych i ich rodziców do zawarcia przyjaźni. Dla przyszłych mam, jest to znakomita okazja do czerpania wiedzy i podpatrywania zachowań małych pociech.

Bilety: 
Bilet na Multibabykino kosztują 15 zł. Cena obowiązuje we wszystkich kinach realizujących projekt Multibabykino i obejmuje dwa miejsca siedzące: jedno dla rodzica (opiekuna) i drugie dla dziecka. Bilety do nabycia włącznie w kinie.

więcej »

Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj