GRY
 
 

Muminkowy poranek w Knie Alchemia

4.11.2012r., godz. 11:00 Kino Alchemia zaprasza na Poranki Filmowe - Seans filmowy „Opowiadania Muminków”+ warsztaty z książką+ konkurs z nagrodami książkowymi.

kino alchemia
Ekranizacja uwielbianego przez dzieci na całym świecie cyklu powieści Tove Jansson. Główny bohater Muminek jest uroczym małym trollem, który wraz z Mamusią i Tatusiem mieszka w pewnej pięknej spokojnej dolinie. Najserdeczniejszym przyjacielem Muminka jest Włóczykij, który każdej jesieni wyrusza na poszukiwanie przygód. Oprócz nich dolinę zamieszkuje wiele barwnych postaci. Cała ta gromadka przeżywa wiele fascynujących przygód. Zapraszamy na projekcję trzech odcinków z serii „Opowiadania Muminków”.

Po seansie wszystkie dzieci wezmą udział w warsztatach prowadzonych przez doświadczoną animatorkę, która przeczyta fragment książki z serii o Muminkach.
Podczas warsztatów przewidzieliśmy również zabawy, rebusy związane z przygodami Muminków oraz konkurs z nagrodami książkowymi od Wydawnictwa Nasza Księgarnia!

Bilety 15 zł/osoba

Kino Alchemia
ul. Jezuicka 4
Warszawa
Stare Miasto
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.
Doładuj
Przeładuj