GRY
 
 

„Munio: Strażnik Księżyca” – magiczny film dla dzieci

W kinach jest już nowa bajka twórców „Małego Księcia” i „Kung Fu Panda”! Magiczna, pełna humoru i przygód, piękna i mądra opowieść dla całych rodzin – „Munio: Strażnik Księżyca” jest w kinach od 10 marca!

film Munio: Strażnik Księżyca
fot. mat. prasowe
Twórcy hitów „Mały Książę” i „Kung Fu Panda” przedstawiają magiczną historię małego bohatera, który udowodni całemu światu, że jeśli masz wielkie serce i wiernych przyjaciół, nie ma dla ciebie rzeczy niemożliwych!
„Munio: Strażnik Księżyca” jest w kinach od 10 marca!
W pewnej magicznej krainie, wesoły psotnik, Munio, niespodziewanie i ku zaskoczeniu wszystkich zostaje wybrany do arcyważnego zadania – wraz z bohaterskim Stalonem mają strzec Księżyca i Słońca. Dla beztroskiego i kochającego zabawę Munia to nie lada wyzwanie! Niestety, dość szybko z serii niefortunnych zdarzeń i nadarzającej się okazji korzysta zły mag, który wykrada Księżyc i Słońce. Munio musi wyruszyć w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż, żeby naprawić swój błąd. Czas przywrócić porządek na niebie!

„Munio: Strażnik Księżyca”: zobacz polski zwiastun


„Munio: Strażnik Księżyca” w kinach od 10 marca! Przeżyj najfajniejszą przygodę pod Słońcem... i Księżycem!
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Zainspiruj się najnowszymi trendami